Trochu iné Francúzsko: Alsasko, kraj rozprávkových stredovekých miest, vína a bocianov na 5-dňovom zájazde

5-dňový zájazd do Alsaska pre 1 osobu

Spoznajte Alsasko - francúzsky kraj vína, bocianov a neuveriteľne krásnych stredovekých mestečiek. Navštívte križovatku Európy - Štrasburg či "malé Benátky" - mesto Colmar na 5-dňovom zájazde.

5-dňový zájazd do Alsaska pre 1 osobu

Nemecké Francúzsko, francúzske Nemecko

Žabacie stehienka s bavorským pivom, francúzske šansóny a jódlovanie či elegantná móda v kombinácii s tradičným nemeckým krojom... Niektoré spojenia francúzskeho s nemeckým si skrátka nerozumejú. To však rozhodne neplatí o čarovnom regióne Alsasko, ktorý si z oboch krajín vzal to najlepšie. Nechajte sa zlákať do zákutí tohto očarujúceho kraja, ktorý patrí bezpochyby k najkrajším regiónom Francúzska. Navštívite pôvabné rozprávkové mestečko Colmar, romantickú dedinku obklopenú vinicami Riquewihr a neobídete ani hlavné mesto Alsaska Štrasburg, ktoré je preslávené nielen ako križovatka Európy, ale aj svojim krásnym historickým jadrom a úchvatnou katedrálou.

Možno ste nevedeli...
Na všetko dianie v Alsasku dozerajú všadeprítomné bociany, ktoré sa stali symbolom regiónu. Traduje sa, že legenda o tom, že bociany prinášajú deti má pôvod práve v týchto končinách.

V skratke

  • zľava na zájazd do Alsaska
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • návšteva Štrasburgu
  • prehliadka mesta Colmar, ktorému sa hovorí aj "malé Benátky"
  • neuveriteľne fotogenické zákutia

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nitra, Trnava, Sereď - príplatok za nástupné miesto: 8 €/ osoba; Bratislava - bez príplatku. V cene nie sú zahrnuté vstupy do múzeí. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

autobusová doprava
2 x ubytovanie v 3* hoteli
2 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadka Štrasburgu
prehliadka pôvabného Ribeavillé
prehliadka vyzdobeného Equisheim
prehliadka romantického Colmaru
prehliadka najkrajšej dedinky Riquewihr
poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643