Taliansko: Silvestrovské oslavy v Ríme s prehliadkou mesta počas 5-dňového zájazdu

5-dňový silvestrovský zájazd do Ríma pre 1 osobu

Vychutnajte si južanské oslavy Nového Roku. Nezabudnuteľných 5 dní v Ríme, jednom z najznámejších miest sveta s oslavou Silvestra vrátane dopravy a ubytovania v 3* hoteli a raňajkami.

5-dňový silvestrovský zájazd do Ríma pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

30x kúpené

Prežite posledný deň tohto roka vo večnom meste

Všade sa ozývajúce "Dio mio" či "Mamma mia" a na nebi úchvatné divadlo. Približne takto vyzerá Silvester v Ríme. Príďte si ho užiť na vlastné oči. Rím je totiž svet sám o sebe. Metropola Talianska vás upúta množstvom fontán, múzeí, galérií, chrámov, palácov a či ďalších známych pamiatok. Každý si tu nájde niečo - či už milovníci histórie, architektúry, módy alebo umenia. Na fantastickom 5-dňovom zájazde s CK Prima Travel uvidíte mix toho najlepšieho čo toto mesto ponúka. A nebude chýbať ani nezabudnuteľná atmosfére osláv Nového roka na taliansky spôsob! Vymeňte papučový program pri televíznych estrádach za ozajstný zážitok.

V skratke

  • zľava na zájazd do Ríma pre 1 osobu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • prehliadka mesta so skúseným sprievodcom
  • oslavy Silvestra s úžasnou atmosférou na Piazza Navona alebo Piazza del Popolo
  • možnosť účasti na slávnostnej svätej omši
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
  • pozrite si kompletný program zájazdu

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nitra, Trnava, Sereď - príplatok za nástupné miesto: 10 €/ osoba; Bratislava - bez príplatku. V cene nie je zahrnutá pobytová taxa 2 €/osoba/noc. Povinné príplatky: povinný príplatok na každého turistu za vstup autobusu do Ríma v deň Silvestra 7 € /osoba.  Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643