Škótsko: Letecký poznávací zájazd - Po stopách legendy o Statočnom srdci

5-dňový letecký zájazd do Škótska - Po stopách legendy o Statočnom srdci pre 1 osobu

Škótsko si vás získa! Vyberte sa na letecký zájazd do krajiny, kde stále bijú statočné srdcia a nechajte sa uchvátiť krásou starobylých hradov, zámkov a unikátnych miest.

5-dňový letecký zájazd do Škótska - Po stopách legendy o Statočnom srdci pre 1 osobu

Škótsko - zážitok sám o sebe

Muži v kiltoch, gajdová muzika, zaujímavé miestne špeciality, kvalitná whisky, ale hlavne nádherné hrady a zámky, neopozerané mestá a unikátne prírodné scenérie. To všetko je Škótsko. Vydajte sa po stopách legendy o udatnom Williamovi Wallace-ovi, ktorého príbeh všetci poznáme zo slávneho filmu Statočné srdce s Melom Gibsonom. Prenesiete sa tak niekoľko storočí v čase, vychutnáte si monumentálne sídla panovníkov a nakuknete do slávnej škótskej histórie. Ak budete mať šťastie - počas piatich dní zažijete všetky ročné obdobia, pretože počasie sa tu mení naozaj rýchlo. Vyberte sa na skvelý zájazd s odletom z Bratislavy a nechajte sa vtiahnuť do časov minulých - je to skvelý zážitok!

V skratke

  • zľava na 5-dňový letecký zájazd do Škótska
  • pohodlný let z Bratislavy do Edinburghu a späť
  • návšteva monumentálnych hradov a neopozeraných miest
  • ubytovanie v Ibis Hotel Edinburgh Park
  • profesionálny slovenský sprievodca
  • pozrite si kompletný program zájazdu

 

 

Informácie

Kupón je potrebné uplatniť do 3 dní od zakúpenia tu: http://www.royaltravel.sk/zajazd/5022-skotsko-po-stopach-legendy-o-statocnom-srdci/?ref=19206d909dd00499c97c76620ab27913. Postup rezervácie: zvolíte počet osôb (počet kupónov), zvolíte nepovinné príplatky (v prípade záujmu), vyplníte údaje cestujúcich a objednáte, dokumenty k zájazdu vám budú doručené na e-mail. V prípade otázok neváhajte kontaktovať poskytovateľa na info@royaltravel.sk alebo +421 904 5252 77, PO-PIA 10:00 – 17:00 hod. V prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena nezahŕňa servisné poplatky a autokarovú dopravu 199 €/osoba (povinné). Všeobecné obchodné podmienky CK nájdete tu: www.royaltravel.sk/page/default/8. Cena zájazdu platí pri obsadení zájazdu dvomi osobami. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa. Formulár štandardných informácií pre zmluvu o zájazde nájdete tu: http://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Skotsko_5dni_.pdf

V cene kupónu je zahrnuté:

4x ubytovanie v Ibis Hotel Edinburgh Park
4x bufetové raňajky
letecká doprava Bratislava - Edinburgh - Bratislava
1x príručná batožina do 5 kg (42x20x35 cm)
1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
služby českého sprievodcu CK
prehliadka podľa programu bez vstupov
poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

Royal Travel Group s.r.o.

Dunajská 4 
811 08 Bratislava

info@royaltravel.sk