Taliansko: Rím na 5-dňovom leteckom poznávacom zájazde s kúpaním na plážach v Ostii

5-dňový letecký zájazd do Ríma pre 1 osobu

Prezrite si na vlastné oči miesta, na ktorých sa udiala fascinujúca história rímskeho impéria. Na zájazde do Ríma s CK Royal Travel objavíte jeho najkrajšie zákutia. V cene je ubytovanie aj doprava!

5-dňový letecký zájazd do Ríma pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

4x kúpené

Ciao Roma!

Buongiorno, grazie, arrivederci... Je čas absolvovať rýchlokurz taliančiny, prípadne oprášiť staré jazykové vedomosti. Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok v podobe leteckého zájazdu do Ríma. Večné mesto vás privíta svojou veľkoleposťou a slávou, ktorá je tu stále živá. Prezriete si slávne miesta, kde sa kedysi rozhodovalo o osude celej Európy: Koloseum či Forum Romanum. Nevynecháte ani návštevu štátu v štáte - Vatikán so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou. Posledný deň vás čaká letné kúpanie a slnenie na plážach Antickej Ostie. Prežite bezchybnú dovolenku na poznávacom zájazde do Ríma!

V skratke

  • zľava na 5-dňový letecký zájazd do Ríma
  • pohodlný odlet z Bratislavy
  • návšteva všetkých hlavných dominánt v meste
  • ubytovanie v 3* hoteli
  • návšteva Vatikánu
  • kúpanie na plážach Antickej Ostie
  • profesionálny sprievodca
  • kompletný program zájazdu nájdete tu

 

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v CK, ktorá pobyt poskytuje. Kupón s vašim požadovaným termínom je potrebné nahlásiť do 3 dní od zakúpenia na čísle +421 904 52 52 77 alebo e-mailom na info@royaltravel.sk s nahlásením osobných údajov a čísla kupónu. V prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena nezahŕňa ​letiskové a 150 €/osoba (povinné), príp. vstupy do múzeí. Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný doklad (cestovný pas alebo občiansky preukaz), ktorého platnosť musí byť minimálne 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Inú ako slovenskú štátnu príslušnosť alebo národnosť je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu. Doplatok za zájazd sa uhrádza minimálne 45 dní pred zájazdom na základe faktúry od CK na bankový účet CK. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

letenka Bratislava - Rím - Bratislava

1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)

1x príručná batožina do 5 kg (35x20x20 cm)

rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba (podľa možností)

4x hotelové ubytovanie v hoteli Villa Giullia*** 

4x kontinentálne raňajky

pobytová taxa v cene

transfer letisko - hotel letisko

prehliadka Ríma so sprievodcom CK

prehliadky podľa programu bez vstupov

zákonné poistenie v znení zákona č. 281/2001 Z. z.

Poskytovateľ

Royal Travel Group s.r.o.

Dunajská 4 
811 08 Bratislava

info@royaltravel.sk