Prírodný prášok maca na podporu imunity, libida či ako náhrada kávy

4x organický maca prášok 150 g + 1 balenie ZDARMA

Doplňte si energiu, posilnite imunitu, zvýšte svoju odolnosť a vytrvalosť vďaka skvelému prírodnému produktu z peruánskych Ánd. 100% prírodný prášok maca má tiež pozitívny vplyv na libido.

4x organický maca prášok 150 g + 1 balenie ZDARMA

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 4,99 do 19,90

53x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,90€

(u vás za 5-7 dní od úhrady)

Namiesto kávy aj na podporu libida

Je pre vás káva nenahraditeľná, aj keď viete, že všetkého veľa škodí? Výbornou alternatívou za jej poobednú šálku je šálka vášho obľúbeného nápoja s jednou lyžicou prášku maca. Rastlina sa nie nadarmo nazýva aj tajomnou peruánskou silou, dokáže totiž s našim telom urobiť veľa pozitívnych zmien. Okrem iného posilňuje imunitu, podporuje libido, dodáva telu energiu, vyrovnáva hormonálnu hladinu, pomáha rýchlejšiemu hojeniu rán a priaznivo vplýva na pokožku. Doprajte si chutnú dávku zdravia v prášku maca za výhodnú cenu.

 

Pri nákupe variantu pre 4 balenia automaticky získavate darček - 1 balenie maca prášku navyše zdarma!

V skratke

  • zľava na 100% prírodný prášok maca
  • na podporu imunity, libida
  • skvelá náhrada kávy
  • dodáva silu, energiu aj vytrvalosť
  • pri kúpe variantu pre 4 kusy získate 1 balenie navyše ZADARMO!

Informácie

V cene kupónu za 4,99 € je zahrnuté 1x balenie 150 g prírodného prášku maca. V cene kupónu za 19,90 € je zahrnuté 4x balenie prírodného prášku maca  + 1 balenie navyše. Tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 dní od obdržania kupónu​. Poštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.