Magnetky, pozdravy alebo pohľadnice s veľkonočným motívom a vlastnou fotografiou

4 magnetky formátu cca 10 × 15 cm s rovnakou fotkou a grafikou

Veľkonočné magnetky, pozdravy a pohľadnice s vašou vlastnou fotografiou už od 2,99 €. Obdarujte blízkych originálnym darčekom! Na výber z viacerých motívov i rozmerov.

4 magnetky formátu cca 10 × 15 cm s rovnakou fotkou a grafikou

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 2,99 do 10,70

16x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,20€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Privítajte jar originálnym spôsobom

Veľká noc si žiada veľké prekvapenia. Nemáme na mysli tie z čokoládových vajíčok, ale originálne pozdravy, pohľadnice či magnetky s vašim vlastným motívom. Spomeňte si na vašich blízkych jedinečným spôsobom. Chcete na fotografii darovať kúsok seba? Alebo vášho domáceho miláčika či umeleckú sériu fotografií na privítanie jari? Možnosti sú neobmedzené. Pripomeňte sa vašim známym zaujímavým spôsobom.

V skratke

  • zľava na výrobu magnetiek, pozdravov alebo pohľadníc z vašej fotografie
  • na výber z mnohých veľkonočných motívov
  • magnetka ako milá ozdoba do bytu či do kancelárie
  • pozdrav či pohľadnica s vašou fotografiou bude ešte osobnejším pozdravom
  • tip na darček pre blízkych

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné vytvoriť dodatočnú objednávku cez e-mail: jamaps@jamaps.sk (do emailu uveďte vašu adresu, e-mail, telefón, číslo kupónu a v prílohe vašu fotografiu a číslo motívu, ktorý ste si vybrali, príp. farbu obálky.) Motívy nájdete na http://www.jamaps.sk/portfolio/velkonocne-pozdravy-a-pohladnice/. Výroba magnetiek trvá do 6 pracovných dní od schválenia návrhu. Ak chcete dodať tovar do Veľkej noci, je potrebné vykonať objednávku cez e-mail najneskôr do 7.04.2017. Poštovné a balné v rámci SR 1,20 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Mgr. Janka Balážová

 

telefón: 
0915 171 429