Romantické talianske Benátky a mesto večnej lásky Verona

4-dňový zájazd pre 1 osobu - Romantické talianske Benátky a mesto večnej lásky Verona

Nechajte sa aj vy očariť krásou svetoznámych Benátok a Verony počas 4-dňového zájazdu s CK Prima Travel! Cena zahŕňa už aj dopravu, raňajky, sprievodcu a prehliadku miest.

4-dňový zájazd pre 1 osobu - Romantické talianske Benátky a mesto večnej lásky Verona

Ostatné varianty ponuky

25x kúpené

Navšítvte 2 najromantickejšie mestá na svete

Verona aj Benátky prajú láske za každých okolností. Vyskúšajte si ich jedinečnú stredovekú atmosféru a vyberte sa spolu s vašou polovičkou objaviť tie najkrajšie pamiatky architektúry, zasnené uličky a temperamentnú talianskú atmosféru. CK Prima Travel sa postará o dopravu, sprievodcu a taktiež i o ubytovanie v hoteli s raňajkami. Vy sa pripravte len na tie najkrajšie cestovateľské zážitky.

Možno ste nevedeli...
V Benátkach sa nachádza aj jedna z najužších ulíc na svete. Nazýva sa Caletta alebo Ramo Varisco a meria na šírku iba 53 centimetrov.  

V skratke

  • zľava na 4-dňový zájazd do talianskych Benátok a Verony pre 1 osobu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • ubytovanie v hoteli s raňajkami
  • služby skúseného sprievodcu
  • prehliadky podľa programu
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
  • super tip na darček
 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné kupón uplatniť v cestovnej kancelárii. Kupón je nutné uplatniť IHNEĎ po obdržaní zaregistrovaním sa na zájazd. Zaregistrovať sa môžete na stránke CK www.primatravel.sk po kliknutí na odkaz ,,Uplatnenie kupónu(do poznámky napíšte nástupné miesto, či si želáte miestenku, komplexné cestovné poistenie a jednolôžkovú izbu). Na základe týchto údajov vám CK rezerváciu potvrdí a tým sa stáva záväzná pre obidve strany. Pokyny k zájazdu budú zaslané e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd. Nástupné miesta - Trnava, Nitra, Sereď - príplatok 8 €, Bratislava bez príplatku. Cena nezahŕňa: obojsmerná miestenka 7 € /osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť (napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...), príplatok za jednolôžkovú izbu 25 € / osoba/ noc, komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň, loď z Punta Sabbioni do Benátok cca 20 € –obojsmerný lístok ( platí aj na ostrovy Murano, Burano...), povinný vstupný poplatok turistického autobusu do Benátok rozpočítaný na každého cestujúceho 5 € / osoba, povinný vstupný poplatok turistického autobusu do Verony rozpočítaný na každého cestujúceho 4 € / osoba, prípadná pobytová taxa cca 1 € / osoba/ noc ( platba na mieste ), poplatok za dvoj-sedadlo - 70 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvoj-sedadle sám/sama ), karta Verona 18 € (v prípade záujmu Vám ju sprievodca spolu s vami zakúpi), Dóžov palác 20 € / dospelá osoba, zvonica Campanilla cca 8 € / dospelá osoba, bazilika San Marco zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:
autobusová doprava
1 x hotelové ubytovanie
1 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadka Benátok
prehliadka Verony
poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643