Poznávací zájazd Kúzelný Paríž s návštevou múzeí na 4 dni - na výber sú termíny až do novembra 2018!

4-dňový zájazd Paríž s návštevou múzeí pre 1 osobu

Už ste spoznali najväčšiu metropolu Francúzska? Ak nie, odporúčame vám 4-dňový zájazd Kúzelný Paríž s návštevou múzeí. Odveziete sa autobusom a po celý čas máte pri sebe sprievodcu.

4-dňový zájazd Paríž s návštevou múzeí pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

9x kúpené

História aj pre nehistorikov

História v najkrajšom meste Európy zaujme naozaj každého. Či radi pátrate po faktoch minulosti alebo sa radšej sústredite na prítomnosť. Napríklad parížsky Louvre je jedno z najväčších múzeí sveta. V jeho areáli sa nachádza sklenená pyramída, ktorá symbolizuje obdiv k Egypťanom a ich starovekej kultúre. Múzeum voskových figurín Musee Grévin má zas modernejší šmrnc a poskytuje milión možností na jedinečné fotografie. Na 4-dňovom zájazde do Paríža vás uchváti aj slávny Versailles, mrakodrap Tour Montparnasse alebo romantická plavba po Seine. Vyberte si jeden z mnohých termínov a poďte objavovať toto úchvatné miesto!

V skratke

  • zľava na zájazd Koúzelný Paríž s návštevou múzeí
  • doprava klimatizovaným autobusom
  • návšteva najznámejších parížskych pamiatok
  • ubytovanie s raňajkami
  • nákupom cez náš portál ušetríte poplatok za medzinárodnú platbu
  • termíny zájazdov až do novembra 2018
  • program zájazdu nájdete tu

 

Informácie

Po zakúpení kupónu sa registrujte na zájazd na zajezd.ckmetal.cz. Odporúčame registrovať sa čo najskôr, v opačnom prípade negarantujeme možnosť využitia vo vami plánovanom termíne. Zmena programu vyhradená. Všetky reklamácie musia byť uplatnené bezodkladne a riešené so sprievodcom na mieste, z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy, ktoré majú sedadlá aj v protismere. Zvoz z Bratislavy za príplatok 15 € nie je zahrnutý v cene kupónu. V cene kupónu ďalej nie sú zahrnuté: vstupy v rámci programu, cestovné poistenie, jednolôžková izba, vjazd do Paríža: 8 €/osoba/zájazd, pobytová taxa: 3€/osoba vrátanie parkovania, plavba po Seine, Aquaboulevard: 17 €/osoba, metro, príplatok za jednolôžkovú izbu: 590 Kč/noc. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. V cene kupónu je zahrnutá jazda autobusom a služby sprievodcu.

V cene kupónu je zahrnuté:

1x ubytovanie v 2/3-lôžkových izbách bez príplatku s vlastným sociálnym zariadením a uterákmi

1x raňajky

doprava klimatizovaným autobusom

sprievodca

poistenie proti úpadku CK

Poskytovateľ

METAL - FRUT

Nádražní 674
Modřice, 66442, Česko
+420 547 385 464
zajezdy@ckmetal.cz