Veľká noc na Francúzskej riviére - privítajte sviatky jari v mestách Nice či Monako

4-dňový zájazd do Monaka a na Francúzsku riviéru pre 1 osobu

Tohtoročná Veľká noc nebude len veľká, ale i veľkolepá. Prežite ju pri Azúrovom mori a vychutnajte si sviatky jari v Nice či luxusnom Monaku počas 4-dňového zájazdu s CK Prima Travel.

4-dňový zájazd do Monaka a na Francúzsku riviéru pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Francúzske pobrežie v celej svojej kráse

Tohtoročná Veľká noc nebude len veľká, ale i veľkolepá. Prežijete ju totiž na jednom z najkrajších miest Európy - nádhernej Francúzskej riviére. Prvou zastávkou bude Nice s neskutočnou Promenade des Anglais, ktorá je celá lemovaná palmami a luxusnými obchodmi či kaviarňami. Verte, že i obyčajná kávička na tejto promenáde chutí inak, už len kvôli výhľadu na more. Kým u nás sa pravdepodobne ešte bude roztápať sneh - v Nice na vás jar dýchne na každodennom kvetinovom a zeleninovom trhu, ktorý je pastvou pre oči. Na vašich potulkách navštívite i luxusné útočisko všetkých svetových celebrít - Monako. Ak budete mať šťastie, možno niektorú aj zahliadnete na prechádzke po Monte Carle. Vymeňte šibačku či oblievačku za zaujímavejší program pri Azúrovom mori.

V skratke

  • zľava na zájazd do Monaka a Francúzsku riviéru pre 1 osobu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • návšteva Nice
  • navštívite známu Promenade des Anglais lemovanú palmami
  • prehliadka Monte Carla

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nitra, Trnava, Sereď - príplatok za nástupné miesto: 7 €/ osoba; Bratislava - bez príplatku. V cene nie sú zahrnuté vstupy do múzeí a prípadná pobytová taxa: 2 €/osoba/noc. Príplatok za samostatnú izbu 30 €/osoba/noc. Vstupné poplatky do miest Nice a Monako: cca 9 €/osoba. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643