Paríž letecky na 4 dni z Bratislavy

4-dňový letecký zájazd do Paríža pre 1 osobu

Vyberte sa na nezabudnuteľný poznávací zájazd do metropoly Francúzska a podľahnite i vy kúzlu Paríža. Počas 4 dní uvidíte to najkrajšie, čo toto mesto ponúka.

4-dňový letecký zájazd do Paríža pre 1 osobu

Naskočte na vlnu šarmu, gastronómie a pamiatok

Predstavte si, čo všetko stihnete počas 4 dní. Obyčajne by ste išli 4-krát do práce, 12-krát vyvenčili psa a 8-krát viezli deti do školy a späť. A teraz si predstavte, že by ste tie isté 4 dni prežili v nádhernej metropole Francúzska. Prácu vymeníte za monumentálne kostoly Notre Dame či Sacre Coer na vrchu Montmartre, odkiaľ sa vám naskytne najkrajší výhľad na celé mesto. 4 steny vašej obývačky nahradí prepychový palác Versailles či múzeum Louvre. Navyše, žiadne nocovanie v autobuse, ale komfortný odlet z Bratislavy a za menej ako dve hodiny ste na mieste. Podľahnite kúzlu romantického Paríža aj vy a užite si bezstarostný výlet!

V skratke

  • zľava na 4-dňový letecký zájazd do Paríža
  • pohodlný odlet z Bratislavy
  • návšteva všetkých hlavných dominánt v meste
  • ubytovanie v 3* hoteli pri metre
  • návšteva zámku vo Versailles
  • profesionálny sprievodca
  • pozrite si aj kompletný program zájazdu

Informácie

Kupón je potrebné uplatniť do 3 dní od zakúpenia tu: https://www.royaltravel.sk/zajazd/436-pariz-letecky-na-4-dni-z-bratislavy/?ref=8704e5b8d74b38fd0ab7214189f23e3c. Postup rezervácie:  zvolíte počet osôb (počet kupónov), zvolíte nepovinné príplatky (v prípade záujmu), vyplníte údaje cestujúcich a objednáte, dokumenty k zájazdu vám budú doručené na e-mail. V prípade otázok neváhajte kontaktovať poskytovateľa na info@royaltravel.sk alebo +421 904 5252 77, PO-PIA 10:00 – 17:00 hod. V prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena nezahŕňa servisné poplatky 165 €/osoba (povinné). Všeobecné obchodné podmienky CK nájdete tu: www.royaltravel.sk/page/default/8. Cena zájazdu platí pri obsadení zájazdu dvomi osobami. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa. Formulár štandardných informácií pre zmluvu o zájazde npre májový termín nájdete tu: https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Pariz_4dni_16_5.pdf, pre septembrový termín tu: https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Pariz_4dni_5_9.pdf

V cene kupónu je zahrnuté:
letenka Bratislava - Paríž a späť 
sedenie vedľa seba v lietadle
1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
1x príručná batožina do 5 kg (40x20x25 cm)
3 x ubytovanie v 3* hoteli v blízkosti metra
3 x bufetové raňajky
transfer letisko - hotel - letisko
prehliadka Paríža so slovenským sprievodcom CK
prehliadky podľa programu bez vstupov
zákonné poistenie v znení zákona č. 170/2018 Z.z.