3-dielny a 4-dielny obraz na plátne s fotografiou podľa vlastného výberu

4-dielny obraz na plátne - 4x40x40 cm

Vylepšite svoj interiér originálnym doplnkom, ktorý nemá nikto iný. Zaveste si na stenu 3 alebo 4-dielny obraz na plátne s fotografiou podľa vášho vlastného výberu. V ponuke rôzne veľkosti.

4-dielny obraz na plátne - 4x40x40 cm

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 15,90 do 49,90

8x kúpené
3-dielny obraz na plátne - 3x20x60 cm 59%
3-dielny obraz na plátne - 3x40x80 cm 42%
4-dielny obraz na plátne - 4x20x20 cm 59%
4-dielny obraz na plátne - 4x40x40 cm 49%
4-dielny obraz na plátne - 4x55x55 cm 50%

Dekorácia, ktorá vás vždy dobre naladí!

Nevadí, že nemáte tajomný úsmev ako Mona Lisa, ani zachmúrený výraz ako Van Gogh na svojom autoportréte... Na plátne sa môžete vynímať aj napriek tomu. Nechajte si vyrobiť 3-dielny alebo 4-dielny obraz na plátne s fotografiou podľa vlastného výberu. Môžete si vybrať najkrajšie momentky z vášho mobilu či foťáku, alebo nafotiť sériu umeleckých fotografií špeciálne pre túto príležitosť. V ponuke nájdete rôzne veľkosti pre rôzne priestory. S takýmto obrazom budete mať istotu, že nikto iný nemá doma rovnaký kúsok. Navyše, dodáte šmrnc každému interiéru!

V skratke

  • zľava na 3-dielny alebo 4-dielny obraz na plátne s vlastnou fotografiou
  • odborný personál a kvalitné služby
  • kvalitná tlač na plátno aj z fotografií nafotených mobilom
  • viacero rozmerov na výber
  • tip na darček

 

Informácie

Potrebná dodatočná objednávka - prejdite na stránku http://www.eobrazy.sk/viacdielne-obrazy-objednavka/, vyberte typ obrazu, vyplňte objednávkový formulár a nahrajte vami vybraný obrázok. Do kolónky "kupón + heslo" vložíte kód kupónu a heslo.​  Tovar sa zasiela na dobierku, hodnota dobierky je 5 €. Cena platí na neobmedzený počet obrazov a uhrádza sa pri preberaní. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ