Nezabudnuteľný 3-dňový zájazd na šláger Bundesligy a Októberfest

3-dňový zájazd na zápas Bundesligy medzi Bayern - Wolfsburg spojený s návštevou pivného festivalu Októberfest pre 1 osobu za 279 €

3-dňový zájazd pre všetkých futbalových fajnšmekrov a milovníkov piva len za 279 €. Skvelý šláger Bundesligy medzi majstrom a vicemajstrom Bayern - Wolfsburg spojený s pivným festivalom Októberfest.

3-dňový zájazd na zápas Bundesligy medzi Bayern - Wolfsburg spojený s návštevou pivného festivalu Októberfest pre 1 osobu za 279 €

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Výlet, ktorý nadchne každého chlapa!

Splňte si svoj futbalový sen a ochutnajte pri tom tie najlepšie pivá sveta - počas trojdňového zájazdu na šláger Bundesligy medzi majstrom a vicemajstrom Bayern - Wolfsburg totiž zájdete aj na najväčší pivný festival sveta Októberfest a o vzrušenie a riadnu zábavu bude výborne postarané!

V skratke

  • zľava na 3-dňový zájazd na šláger Bundesligy medzi Bayern - Wolfsburg a Októberfest
  • v cene vstupenka na zápas v sektore domácich
  • ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami
  • doprava klimatizovaným autobusom
  • prehliadka Salzburgu
  • prehliadka centra Mníchova (Olympijského štadióna + BMW sveta)

 

Informácie

V cene kupónu je zahrnuté: doprava klimatizovaným autobusom (Slovensko - Salzburg, Salzburg - Oktoberfest - Salzburg, Salzburg - Allianz Aréna - Slovensko), ubytovanie na 1 noc v 3* hoteli s raňajkami v izbe pre 2 osoby (hodinu a pol autobusom od Mníchova), vstupenka 4. kategórie na zápas: Bundesliga - Bayern - Wolfsburg, služby sprievodcu. Po obdržaní kupónu je nutná rezervácia e-mailom na: info@futbalovysen.sk (do e-mailu uveďte vaše meno, kontaktné údaje a číslo a heslo kupónu). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Futbalovysen.sk


Pobočka Bratislava
Budova Afit centrum
Švantnerova 2
841 02 Bratislava


Otváracie hodiny
po - pia: 08:30 - 16:30

Telefón:
0948 138 837
 

Pobočka Trenčín
Dolný Šianec 1004/2
Bývalá budova Telekomu
(oproti hasičom)
911 01 Trenčín

Otváracie hodiny
po - pia: 09:00 - 17:00

Telefón:
0948 118 817