Chorvátsko: Plitvické jazerá a návšteva pulzujúcej metropoly Záhreb na 3-dňovom zájazde

3-dňový zájazd do Chorvátska s návštevou Plitvických jazier a Záhrebu

Navštívte jeden z najkrajších prírodných výtvorov Európy - Plitvické jazerá. Nezabudnite ani malebné a živé hlavné mesto Chorvátska Záhreb s množstvom romantických ulíc, kaviarní a obchodov.

3-dňový zájazd do Chorvátska s návštevou Plitvických jazier a Záhrebu

Ostatné varianty ponuky

44x kúpené

Do Chorvátska sa nechodí iba kvôli moru

Návšteva Plitvických jazier rozhodne nie je plytvaním času. Uchvátia vás krištáľovo čistou vodou a bujnou prírodou, ktorá pripomína rajskú záhradu. Ich jedinečný vzhľad využili aj filmári pri natáčaní Pokladu na striebornom jazere. Najkrajší a najnavštevovanejší národný park v Chorvátsku ponúka veľa trás, ktoré vedú cez udržiavané mosty a ponad vodopády. Nielen príroda však v Chorvátsku stojí za návštevu. Metropola Záhreb ponúka iskrivú atmosféru historického barokového centra, množstvo zašitých uličiek, kaviarní či obchodov. Na zájazde s CK Prima Travel sa presvedčíte, že aj vnútrozemie Chorvátska má čo ponúknuť. 

Možno ste nevedeli...
Voda v 16 jazerách národného parku je pitná a mení farbu doslova v priebehu sekúnd. Odtiene od tyrkysovo-modrej cez akvamarínovú až po smaragdovo-zelenú je možné pozorovať podľa aktuálneho stavu mikroorganizmov, minerálov a množstva slnečného svetla, ktoré preniká pod hladinu.

V skratke

  • zľava na 3-dňový zájazd ku Plitvickým jazerám pre 1 osobu
  • národný park bohatý na zaujímavosti živej a neživej prírody
  • nádherné vodopády a chodníky vedúce cez mosty ponad jazerá
  • návšteva Záhrebu a prehliadka jeho barokového centra
  • zabezpečená autobusová doprava
  • kompletný program zájazdu nájdete tu

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Príplatok za nástupné miesta: Nitra - 7 €/osoba, Sereď 7 €/osoba, Trnava 7 €/osoba, Bratislava - bez príplatku. V cene kupónu nie je zahrnuté vstupné do parku Plitvické jazerá: cca 110 HRK (približne 15 €/osoba) - platba na mieste, komplexné cestovné poistenie UNION (nepovinné): 2 €/deň. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

autobusovú dopravu

služby overeného sprievodcu

prehliadku Záhrebu

poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643