Kapitánske kurzy v Žiline - Vodca malého plavidla alebo Veliteľ námorného rekreačného plavidla

3-dňový kurz Vodca malého plavidla - Kategória A + B + C pre 1 osobu za 292 € (teoretický kurz, teoretická a praktická skúška, študijný materiál, celodenný gastroservis)

Získajte vodičák na jachtu a staňte sa pánom lode! 3-dňový kapitánsky kurz od Yacht Travel v Žiline už od 213 € vrátane skúšky, študijného materiálu a celodenného gastroservisu.

3-dňový kurz Vodca malého plavidla - Kategória A + B + C pre 1 osobu za 292 € (teoretický kurz, teoretická a praktická skúška, študijný materiál, celodenný gastroservis)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 213 do 292

2x kúpené

Naberte vietor do plachiet

Aj vy ste túžili byť kapitánom a viesť plavidlo vlastnými rukami? Splňte si detský sen a získajte "vodičák" na jachtu s cestovnou kanceláriou Yacht Travel. Absolvujte kapitánsky kurz pod vedením profesionálnych inštruktorov a staňte sa kapitánom a pánom vašej vlastnej dovolenky na mori alebo na vnútrozemských vodách! Na výber máte dva typy kapitánskych kurzov - Veliteľ námorného rekreačného plavidla s licenciou na morskú plavbu alebo Vodca malého plavidla na vedenie plavidiel po riekach či jazerách.

V skratke

  • zľava na kapitánske kurzy 
  • na výber dva typy kurzov - Veliteľ námorného rekreačného plavidla alebo Vodca malého plavidla
  • kurz pod vedením profesionálnych inštruktorov
  • študijný materiál, skúška a gastroservis v cene
  • miesto konania kurzu: Žilina

Informácie

Potrebná rezervácia vopred na tel. čísle: +421 41 562 22 10 alebo e-mailom na: info@YachtTravel.sk , kde uvediete mená všetkých účastníkov,telefónne čísla, termín kurzu. Rezervácia sa odporúča ihneď po zakúpení kupónu. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. V cene nie je zahrnuté: pri kurze Vodca malého plavidla kolky v hodnote 33 € + 9,50 € , pri kurze Veliteľ námorného rekreačného plavidla poplatok za vystavenie preukazu 40 €, poplatok za praktický výcvik 90 €. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Yacht Travel, s. r. o.

 

M.R. Štefánika 17
010 01 Žilina
 
telefón:
+421 41 56 222 10