Magický set šperkov zo skla a kovu s motívom stromu a mesiaca

3-dielny set šperkov Strom života modrý (prívesok, náušnice, náramok)

Žiarivé ako mesiac na oblohe, také môžu byť vaše šperky. Sety šperkov Strom života už od 5,49 € si môžete vybrať v dvoj alebo trojdielnom sete aj s náramkom. Ktorý z 3 mesačných klenotov bude ten váš?

3-dielny set šperkov Strom života modrý (prívesok, náušnice, náramok)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 5,49 do 6,49

14x kúpené
2-dielny set šperkov Strom života azúrový (prívesok, náušnice) 50%
2-dielny set šperkov Strom života čierny (prívesok, náušnice) 50%
3-dielny set šperkov Strom života modrý (prívesok, náušnice, náramok) 50%
3-dielny set šperkov Strom života dúhový (prívesok, náušnice, náramok) 50%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Mesačný klenot priamo pre vás!

Set šperkov v čarovnom motíve Strom života pozdvihne čaro každej dámy a nechá jej krásu vyniknúť všade tam, kde sa ocitne. Vyjadrite svoj osobitý štýl týmto doplnkom a vyberte si z 3 farieb. A ak poznáte niekoho, kto miluje magické a ligotavé šperky, potom tento set je pre ňu tou správnou voľbou.

V skratke

  • zľava na set šperkov
  • 2- alebo 3-dielny set
  • na výber zo 4 druhov
  • zaujímavý vzhľad so striebornými doplnkami
  • tip na darček

 

Informácie

po obdržaní kupónu je potrebná objednávka cez e-shop pre 3 dielny set modrý: www.evelyns.sk/sperky/3-dielny-set-sperkov-strom-zivota-modry, dúhový: www.evelyns.sk/sperky/3-dielny-set-sperkov-strom-zivota-duhovy alebo 2-dielny set azúrový: www.evelyns.sk/sperky/2-dielny-set-sperkov-strom-zivota-azurovy alebo čierny: www.evelyns.sk/sperky/2-dielny-set-sperkov-strom-zivota-cierny, vyberte set podľa zakúpeného kupónu, kliknite na "Kúpiť", do kolónky "Pripojiť poznámku:" vpíšte číslo a heslo kupónu, zakliknite spôsob platby "Zľavový kupón" a kliknite na "Objednať". V nasledujúcom kroku vypíšte údaje pre zaslanie tovaru, súhlas s obch. podmienkami a kliknite na "Odoslať objednávku". Cena objednávky bude v plnej výške a bude opravená až pri fakturácii. Vy už nič neplatíte, len čakáte na zásielku. Poštovné a balné v rámci SR 2 € bolo automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.evelyns.sk

 
telefón:
0948 545 535