Magnetky s vlastnou fotografiou v rôznych rozmeroch

2 rovnaké magnetky cca 30 × 21 cm (A4) s rovnakou fotkou a grafikou za 10,70€

Nechajte si zhotoviť originálny suvenír z dovolenky. Magnetky s vlastnou fotografiou v rôznych rozmeroch. Zaveste si na chladničku doplnok, ktorý nikde inde nenájdete alebo obdarujte blízkych.

2 rovnaké magnetky cca 30 × 21 cm (A4) s rovnakou fotkou a grafikou za 10,70€

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 2,99 do 10,70

67x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,20€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Originálny suvenír z dovolenky

Viete, po čom túži vaša chladnička? Predsa po magnetke s vašou vlastnou fotografiou! Nechajte si zhotoviť jedinečný suvenír z dovolenky, ktorý nenájdete v žiadnom obchode. Pretrieďte vašu zbierku fotografií a vyberte momenty, ktoré stáli za to. Budete ich tak mať dennodenne na očiach. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí a grafických prevedení. Pripomeňte si krásne chvíle z letnej dovolenky alebo obdarujte vašich blízkych jedinečným darčekom.

V skratke

  • zľava na výrobu magnetiek s vašou fotografiou
  • na výber vaša fotografia bez úprav alebo rôzne druhy grafického orámovania
  • magnetka ako milá ozdoba do bytu či do kancelárie
  • pripomeňte si krásne okamihy z dovolenky
  • tip na darček pre blízkych

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné vytvoriť dodatočnú objednávku cez e-mail: jamaps@jamaps.sk (do emailu uveďte vašu adresu, e-mail, telefón, číslo kupónu. V prílohe e-mailu pošlite vašu fotografiu, číslo motívu a album, z ktorého ste si motív vybrali - môžete si vybrať z akejkoľvek zložky na www.jamaps.skVýroba magnetiek trvá do 6 pracovných dní od schválenia návrhu. Poštovné a balné v rámci SR 1,20 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

JAMA-polygrafické služby

 

telefón: 
0915 171 429