Súkromný vstup do wellness pre dvojicu v Lotus aromawellness & massages v Ružinove

2-hodinový privátny vstup do vírivky a sauny + vodná fajka pre 2 osoby

Doprajte sebe a svojej polovičke úžasný relax v podobe privátneho vstupu do vírivky a sauny s nápojmi, vodnou fajkou alebo pizzou už od 17,90 € v bratislavskom Lotus aromawellness & massages.

2-hodinový privátny vstup do vírivky a sauny + vodná fajka pre 2 osoby

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 9 variantov.

cena od 17,90 do 55,90

10x kúpené

Ukrytý raj v meste

Nechajte na chvíľu starosti a zhon bežného života bokom a vychutnajte si so svojou láskou relax a romantiku v útulnej atmosfére ružinovského Lotus AromaWellness & Massages! V rámci súkromného wellness tu na vás čaká sauna, vírivka, osviežujúce nápoje, vodná fajka i chutná pizza!

V skratke

  • zľava na súkromný wellness pre 2 osoby
  • na výber 1, 2 alebo 3 hodiny
  • vírivka alebo variant so saunou a osviežujúcim alebo alko nápojom, vodnou fajkou či pizzou
  • príjemné, útulné a relaxačné prostredie
  • skvelý tip na darček

 

Informácie

Nutnosť rezervácie vopred na tel. č.: 0905 507 044. Zmenu rezervovaného termínu je možné vykonať iba jeden krát. Pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo kupónu. V prípade že sa nedovoláte, odporúčame poslať sms na 0905 507 044 (budú vás spätne kontaktovať). Pri jednej návšteve je možné použiť iba jeden kupón, odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu. Každá začatá hodina navyše bude zaúčtovaná podľa cenníka centra. Každý zákazník je pred vstupom povinný uhradiť vratnú kauciu 10 € pre prípad poškodenia vybavenia. Pri rezervácii termínu po 20:00 hod. sa platí príplatok 2,50 €/každá začatá polhodina. Nie je dovolené si doniesť vlastné nápoje; uterák a ďalšie nápoje dostanete za doplatok na mieste. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Lotus AromaWellness & Massages

 

Sartorisova 11
821 08 Bratislava
 
Telefón:
0905 507 044