Individuálne lekcie lyžovania alebo snowboardovania pre deti aj dospelých v lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso

2-hodinová lekcia lyžovania alebo snowboardovania pre dospelého

Škola lyžovania alebo snowboardovania pre deti alebo dospelých v lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso. Zdokonaľte sa a buďte na horách rýchly ako šíp!

2-hodinová lekcia lyžovania alebo snowboardovania pre dospelého

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 17 do 34,90

24x kúpené

Na školu nie je nikdy neskoro...

Po tom, čo ste sa naučili chodiť, plávať, jazdiť na bicykli či tancovať je správny čas na to, aby ste sa naučili lyžovať alebo snowboardovať. Uvidíte, že hory sú najkrajšie, keď si ich užívate priamo na svahu. Lyžiarska škola TatraSki School Štrbské Pleso vám ponúka individuálne lekcie na 1 alebo 2 hodiny s licencovanými inštruktormi pre dospelých a pre deti. Ak sa teda chcete zdokonaliť alebo ste úplný začiatočník, individuálny prístup inštruktora z vás urobí kráľov zjazdovky. 

V skratke

  • zľava na individuálne lekcie s licencovanými inštruktorom pre deti alebo dospelých na Štrbskom Plese
  • prostredie vyhľadávaných Vysokých Tatier
  • profesionálny prístup inštruktora
  • výborné podmienky na lyžovanie či snowboard
  • špičkové lyžiarske stredisko

 

Informácie

Potrebná rezervácia na tel. čísle: 0908 318 080 alebo cez e-mail: skischool@skirent.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu). Kupón je možné využiť v termíne od 8.1.2018 do konca lyžiarskej sezóny - približne do 31.3.2018, mimo termínu 5.2.2018-11.3.2018. Začiatok: denne od 9:00-11:00 hod., od 11:00-13:00 hod. a od 13:30-15:30 hod. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Kupón môže byť využitý iba v lyžiarskom stredisku Štrbské Pleso. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ