Južné Čechy: 2-dňový poznávací zájazd s návštevou pivovaru České Budějovice, zámku Hluboká a mestečka Telč

2-dňový zájazd Južné Čechy pre 1 osobu

Cestuje z rozprávky do rozprávky. Vyberte sa na skvelý dvojdňový výlet do zámkov v južných Čechách s návštevou pivovaru v Českých Budějoviciach.

2-dňový zájazd Južné Čechy pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

Jeden z najmalebnejších kútov Česka

Presvedčte sa, že návšteva Telča, je trefa do terča! A nielen toho... na spoznávanie nových zákutí je správny čas hocikedy. Zažite nezabudnuteľný víkend v kraji výborného piva, jedla a čarovných miest. Čaká na vás nádherný zámok ako zo sna v Hlubokej, ktorý je inšpirovaný kráľovským sídlom Windsor a tiež historické mesto Český Krumlov. Budete si pripadať ako na ceste z rozprávky do rozprávky. A aby to nebolo len samé spoznávanie, je pripravená aj možnosť ochutnať pivo priamo z výroby v pivovare v Českých Budějoviciach. Najlepšie na tom celom je, že sa nemusíte starať vôbec o nič! O ubytovanie s raňajkami, dopravu aj celý program sa postará CK Prima Travel

V skratke

  • zľava na celodenný zájazd do južných Čiech
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • navštívite zámok v Hlubokej, Český Krumlov, České Budějovice a historické mesto Telč
  • ubytovanie v 3* hoteli
  • služby sprievodcu
  • kombinácia skvelého piva, vynikajúceho jedlo, čarovných zámkov a nádhernej prírody
  • kompletný program zájazdu nájdete tu

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK: www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. V cene kupónu nie je zahrnuté: povinný vstupný poplatok turistického autobusu do Českého Krumlova - rozpočítaný na každého cestujúceho - 5 €, vstupné zámok: Hluboká 190 Kč/dospelá osoba, 140 Kč/deti od 6-15 rokov a seniori nad 65 rokov, deti do 6 rokov - zadarmo, vstup na vežu: 40 Kč/dospelá osoba, 25 Kč/deti od 6-15 rokov, Zámok v Českom Krumlove (základný okruh): 180 Kč /dospelá osoba, 130 Kč/deti od 6-15 rokov a seniori nad 65 rokov, deti do 6 rokov zadarmo. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

autobusová doprava

1 x hotelové ubytovanie

1 x raňajky

služby overeného sprievodcu

prehliadka Českých Budějovíc

prehliadka Českého Krumlova

prehliadka Telču

poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643