Dvojdňový zájazd za klenotmi Rakúska - Salzburg, Hellbrunn, Hallstat či plavba po Wolfgangsee

2-dňový zájazd do Salzburgu pre 1 osobu vrátane autobusovej dopravy, ubytovania a služieb sprievodcu

Poďte obdivovať krásy Rakúska počas 2-dňového zájazdu: slávny Salzburg, zámok Hellbrunn, dedinku Hallstatt a mnohé ďalšie len za 109 €! V cene je zahrnuté ubytovanie, raňajky, doprava a sprievodca.

2-dňový zájazd do Salzburgu pre 1 osobu vrátane autobusovej dopravy, ubytovania a služieb sprievodcu

Ostatné varianty ponuky

7x kúpené

To najkrajšie z Rakúska

Navštívte čarovné zákutia Rakúska, ktorým je bez pochyby aj najnavštevovanejšie mesto krajiny - Salzburg. Mesto slávneho Mozarta s jedinečnou atmosférou vám ponúka svoje podmanivé uličky, kostoly či čokoládové bary. Okrem toho sa pokocháte krásou rozkvitnutých Mirabelliných záhrad s fontánami a sochami, navštívite mesto Hellbrunn či jednu z najkrajších dediniek na svete - Hallstatt, ktorá leží pod štítmi majestátnych Álp.

V skratke

  • zľava na 2-dňový zájazd do Salzburgu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • ubytovanie v trojhviezdičkovom hoteli s raňajkami
  • služby skúseného sprievodcu
  • prehliadky podľa programu
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
  • tip na darček nadšeným cestovateľom

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné kupón uplatniť v cestovnej kancelárii. Kupón je nutné uplatniť  IHNEĎ po obdržaní zaregistrovaním sa na zájazd. Zaregistrovať sa môžete na stránke CK www.primatravel.sk po kliknutí na odkaz ,,Uplatnenie kupónu(do poznámky napíšte nástupné miesto, či si želáte miestenku a príplatok za jednolôžkovú izbu). Pokyny k zájazdu budú zaslané e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd. Nástupné miesta - Trnava, Nitra - príplatok 8 €, Bratislava bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643