Salzburg: 2-dňový poznávací zájazd do Mozartovho rodného mesta a jeho nádherného okolia

2-dňový zájazd do Salzburgu a okolia pre 1 osobu

Poďte si užiť krásu rakúskeho Salzburgu a okolitú alpskú krajinu. Počas dvojdňového zájazdu navštívite tiež najkrajšiu dedinku Hallstatt, St. Gilgen a St. Wolfgang.

2-dňový zájazd do Salzburgu a okolia pre 1 osobu

2-dňový zájazd do Salzburgu a okolia pre 1 osobu 159

Započúvajte sa do svetoznámych melódií

Čo vám prvé napadne, keď sa povie Malá nočná hudba, Requiem či Turecký pochod? Alebo taká Čarovná flauta, či Figarova svadba? Mozartova tvorba je známa po celom svete rovnako, ako mesto z ktorého pochádza. Salzburg je počtom obyvateľov neveľké mesto, no na počet zaujímavostí mimoriadne bohaté. Navštívte pevnosť Hohensalzburg, zámok Mirabell či rodný dom slávneho Wolfganga. Budete mať možnosť ochutnať aj jediné pravé Mozartove gule v miestnej cukrárni. Bola by však škoda ostať iba tu, keď okolitý región ponúka toľko krásy. Vyberte sa za poznaním na 2-dňový zájazd do Rakúska, počas ktorého okúsite nielen pompéznosť Salzburgu, ale aj prostú krásu okolia.

V skratke

  • zľava na 2-dňový zájazd pre jednu osobu do Salzburgu a okolia
  • návšteva najznámejších pamiatok rodného mesta Wolfganga Amadea Mozarta
  • preprava luxusným autobusom značky Mercedes a služby sprievodcu v cene
  • na výber jarný a jesenný termín
  • návšteva okolitých alpských dediniek
  • pozrite si aj kompletný program zájazdu

Informácie

Potrebná rezervácia cez e-mail: legiotour@legiotour.sk, prípadné otázky na tel. č.: 0903 452 900 alebo 0903 245 900 (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu). Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom. Cena nezahŕňa: možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse: 5 €/ osoba (umožňuje prednostný výber miesta v autobuse - je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu); poistenie liečebných nákladov v zahraničí (možnosť poistiť sa v CK poisťovňou UNION); povinný príplatok za polpenziu: 10 €/osoba (zahŕňa bohaté bufetové raňajky a 3-chodovú večeru bez nápojov) - poplatok sa hradí priamo Legiotour po prihlásení na zájazd; voliteľný príplatok za jednolôžkovú izbu: 20 €/osoba. Orientačné ceny vstupného - nie sú zahrnuté v cene: mozartov rodný dom: cca 8,50 - 10 € / osoba; pevnosť Hohensalzburg + lanovka: cca 11 - 12 € / osoba; zámok Hellbrunn a vodné hry: cca 10,50 - 12,50 € / osoba; kostnica v Hallstatt:  cca 1,50 € / osoba; plavba po jazere Wolfgangsee: cca 6,80 – 7,40 € / osoba; Nástupné miesto: Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

1x ubytovanie v 2-/3-lôžkovej izbe

preprava luxusným autobusom Mercedes

sprievodca počas celého zájazdu

prehliadky podľa programu bez vstupov

Poskytovateľ