Nádherný Krakov a najväčšia európska soľná baňa Wieliczka - 2-dňový zájazd s CK Adria Travel v LAST MINUTE termíne

2-dňový zájazd do Krakova pre 1 osobu za 49 € (doprava klimatizovaným autobusom, 1 x ubytovanie, bufetové raňajky, sprievodca, prehliadky podľa programu bez vstupov, poistenie proti úpadku CK)

LAST MINUTE akcia! Spoznajte krásy historického Krakova a najväčšiu soľnú baňu v Európe - Wieliczku, počas 2 dní za famóznu cenu - 49 € s dopravou luxusným autobusom, ubytovaním a raňajkami.

2-dňový zájazd do Krakova pre 1 osobu za 49 € (doprava klimatizovaným autobusom, 1 x ubytovanie, bufetové raňajky, sprievodca, prehliadky podľa programu bez vstupov, poistenie proti úpadku CK)

Ostatné varianty ponuky

6x kúpené

Históriou dýchajúci Krakov a atraktívna soľná baňa

Pozor, last minute akcia na zájazd do Krakova za super cenu! Ak ešte nemáte plány na tento víkend a radi by ste trebárs zavítali do poľského Krakova, teraz je ten správny čas. Toto krásne, po Varšave druhé najväčšie mesto Poľska, má rozhodne čo svojim návštevníkom ponúknuť. Rozkladá sa na oboch stranách rieky Visly a jeho krásnu historickú architektúru s množstvom kostolov neporušila ani druhá svetová vojna. Na druhý deň sa pozriete i do soľnej bane Wieliczka, ktorá patrí medzi najstaršie soľné bane v Európe. 

 

V skratke

  • zľava na 2-dňový zájazd do Poľska s CK Adria Travel
  • prehliadka najväčších pamätihodností Krakova
  • návšteva najväčšej soľnej bane v Európe - Wieliczky
  • ubytovanie s raňajkami
  • doprava klimatizovaným autobusom
  • last minute akcia!

 

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v CK Adria Travel. Po obdržaní kupónu je potrebné ihneď kontaktovať cestovnú kanceláriu a rezervovať si termín s uvedením čísla kupónu na traveladria@traveladria.eu. Termín je nutné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami vybranom termíne. ​Všetky nástupné miesta sú bez ďalších príplatkov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL

 

telefón:
+421 911 692 269
+421 48 324 0035