Víkendový zájazd pre milovníkov piva, prírody a historických pamiatok v Česku - Stezka korunami stromov Lipno, pivovar Budweiser a Zámok Hluboká

2-dňový zájazd do Česka s návštevou Zámku Hluboká, Českého Krumlova a pivovaru v Českých Budějoviciach

Urobte si poznávací víkend v Česku. Nechajte sa uchvátiť krásou zámku Hluboká, tradíciou v českobudějovickom pivovare a výlet zakončíte v naozjastnom klenote českých miest - Českom Krumlove.

2-dňový zájazd do Česka s návštevou Zámku Hluboká, Českého Krumlova a pivovaru v Českých Budějoviciach

Ostatné varianty ponuky

16x kúpené

Zážitok v korunách stromov

Hľadáte naozaj hlboký zážitok? Potom neváhajte a vyrazte spolu s CK Royal Travel na víkendový zájazd na rozprávkový Zámok Hluboká. Je postavený podľa slávnejšieho vzoru Zámku Windsor, ktorý patrí anglickej kráľovskej rodine. Na svoje si prídu aj milovníci piva - počas zájazdu navštívite Pivovar Budweiser v Českých Budějoviciach. Dozviete sa viac o výrobe tohto populárneho oroseného nápoja a keďže nešoférujete vy ale šofér cestovnej kancelárie, budete môcť pohár oroseného priamo z výroby aj ochutnať. Veľkým zážitkom bude aj stezka v korunách stromu Lipno so 40 metrovou vyhliadkovou vežou. Váš výlet zakončíte túlaním sa po stredovekých uličkách Českého Krumlova, ktorého centrum je chránené UNESCO-m. Pripravte sa na nezabudnuteľné chvíle poznávania u našich susedov.

V skratke

  • zľava na 2-dňový zájazd v Česku
  • návšteva unikátnej stezky v korunách stromov Lipno
  • rozprávkový zámok Hluboká v štýle panovníckeho sídla Windsor
  • prehliadka pivovaru Budweiser
  • prehliadka historického Českého Krumlova
  • ubytovanie v 3* hoteli
  • doprava luxusným autobusom

Informácie

Obsadenosť termínu si overujete priamo v CK, ktorá pobyt poskytuje. Zakúpený kupón je potrebné nahlásiť do 14 dní od zakúpenia na čísle +421 904 52 52 77 alebo e-mailom na info@royaltravel.sk s nahlásením osobných údajov a čísla kupónu. Kupón nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie, vstupné. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Royal Travel Group s.r.o.

Dunajská 4 
811 08 Bratislava

info@royaltravel.sk