Poznávací zájazd do rakúskeho Innsbrucku s návštevou Swarovského sveta krištáľov

2-dňový poznávací zájazd do Innsbrucku s návštevou Swarovského sveta krištáľov, panovníckeho sídla Ambras a mestečka Kufstein

Vyrazte s CK Prima Travel na ligotavý zájazd do rakúskeho Innsbrucku, kde na vás čaká aj návšteva Swarovského sveta krištáľov. Neobídete ani zámok tirolských vládcov Ambras a mesto Kufstein.

2-dňový poznávací zájazd do Innsbrucku s návštevou Swarovského sveta krištáľov, panovníckeho sídla Ambras a mestečka Kufstein

Ostatné varianty ponuky

9x kúpené

Výnimočný víkend v Tirolsku

Ak chcete vidieť mesto, ktoré je naozaj IN, neexistuje lepšia voľba než Innsbruck. Toto mesto priamo v srdci Álp sa pýši zaujímavým mixom starého a nového. Počas zájazdu však zavítate aj do trblietavého Swarovského sveta krištáľov v mestečku Wattens. Veľkou atrakciou bude aj návšteva snehobieleho zámku Ambras, ktorý sa pyšne týči nad mestom v spoločnosti zasnežených hôr. Prechádzka stredovekou uličkou v meste Kufstein je zážitok, pri ktorom sa ocitnete vskutku niekoľko storočí naspäť. Nikde inde nenájdete krajšie vyzdobené domčeky a autentickejšiu atmosféru časov minulých. Vyberte sa preto na špeciálny víkend a odkryte tajomstvá Tirolska.

V skratke

  • zľava na víkendový zájazd do Innsbrucku
  • návšteva ligotavého Swarovského sveta krištáľov
  • všadeprítomné majestátne Alpy
  • stredoveká atmosféra v meste Kufstein
  • autobusová doprava
  • ubytovanie v hoteli s raňajkami

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nástupné miesta: Nitra, Trnava, Sereď: 8 €, Bratislava bez príplatku. V cene nie je zahrnutá pobytová taxa 2 €/osoba/noc; a poplatok za parkovnú turistického autobusu cca 1,50 €/osobu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643