Nádherná Praha vo dvojici s ubytovaním v 4* Pensione Lucie

2-dňový pobyt (1 noc) pre 2 osoby s raňajkami v Pensione Lucie**** v Prahe

Pozývame vás na romantický pobyt pre dvoch v Pensione Lucie**** v Prahe. Zrelaxujte spolu v súkromnom wellness s fľašou sektu a tešte sa na raňajky, ktoré vám prinesú priamo do postele!

2-dňový pobyt (1 noc) pre 2 osoby s raňajkami v Pensione Lucie**** v Prahe

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 46 do 119

49x kúpené

Čaro stovežatej Prahy pre dvoch

Nezabudnuteľný a fascinujúci labyrint kamenných uličiek, starých námestí, tmavých pasáží či nespočetných kostolov a nad tým všetkým panujúci tisícročný hrad. Vezmite za ruku svoju spriaznenú dušu a poďte spolu zažiť atmosféru jedného z najkrajších miest Európy! Ubytujete sa v útulnom Pensione Lucie****, ktorý vám ponúka nadštandardné ubytovanie a služby prvotriednej kvality. Budete rozmaznávaní personálom, ktorý vám zabezpečí raňajky priamo do postele, pripraví vám skvelý ovocný tanier či naservíruje fľašu kvalitného sektu. Romantické chvíle si budete užívať i v súkromnom wellness so saunou a vírivkou!

V skratke

  • zľava na dvoj alebo trojdňový pobyt pre 2 osoby v Pensione Lucie**** v Prahe už od 46€
  • ubytovanie len 8 min. metrom od Václavského námestia (2 min. od zastávky metra)
  • pobyt s raňajkami v útulne zariadených izbách
  • pri 3-dňovom pobyte môžete využiť i súkromné wellness centrum, saunu a uvítací sekt
  • kvalitné služby a profesionálny personál
  • výborný tip na relax
  • bezplatné parkovanie v blízkom okolí
  • penzión s príjemnou rodinnou atmosférou
  • deti do 2 rokov majú pobyt ZADARMO bez nároku na lôžko

 

Informácie

Potrebná rezervácia na tel.č.: +420 284 680 642 alebo na email: lucie@pensionlucie.cz. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr. Pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Check in po 14:00 hod., check out do 11:00 hod. Deti do 2 rokov majú pobyt zadarmo bez nároku na lôžko. Pri pobytoch v rámci pracovného týždňa je možný bezplatný upgrade na dvojlôžkovú suite s vaňou. Vo víkendových termínoch (piatková, sobotná noc) a v termíne sviatkov je pobyt v suite možný len s doplatkom k cene (platí sa priamo v Penzióne). Pri zrušení rezervácie najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom zostáva kupón v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie v lehote kratšej ako 7 dní pred dohodnutým termínom, kupón prepadá v plnej výške. Zmena rezervácie je možná maximálne 1x po dohode s recepciou. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Pension Lucie****


Klapkova 549/53
182 00 Praha
Česká republika
 
telefón:
+420 284 680 642