Fotokalendáre s vlastnými fotografiami - perfektný tip na darček

10 × Veľký nástenný ročný kalendár A3 (S07, S08)

Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami vo formáte A4, A3 alebo stolový kalendár. Majte všetky najmilšie tváre na očiach i v roku 2020.

10 × Veľký nástenný ročný kalendár A3 (S07, S08)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 5,90 do 8,90

78x kúpené
10 × Veľký nástenný ročný kalendár A3 (S07, S08) 85%
Nástenný mesačný kalendár A4 (S12, S13) 58%
Plánovací kalendár (S17, S18, S19, S31) 62%
Veľký nástenný mesačný kalendár vo formáte A3 (S15, S20) 59%
14- denný Stolový kalendár (S30) 59%
Týždenný stolný kalendár (S35) 62%

Rok 2020 s najkrajšími spomienkami na rok 2019

Keď sa aj vám zdá, že dni bežia ako splašené, spríjemnite si ich! Vytvorte si ten najoriginálnejší kalendár, ktorý nenájdete v žiadnej inej kuchyni či obývačke. Zozbierajte TOP fotografie z vašich dovoleniek, výletov či osláv a vznikne vám perfektný doplnok, ktorý spríjemní aj takú nepríjemnosť ako je čakanie na výplatu. Na výber máte niekoľko formátov nástenných kalendárov, ale aj stolové varianty ideálne na plánovanie. Aký bude rok 2020? To nevieme. Vieme však, že s kalendárom s vlastnými snímkami bude minimálne o niečo zábavnejší. :)

Urobte radosť členom vašej rodiny či najbližším priateľom - fotokalendáre sú výborný tip na darček!

V skratke

  • zľava na fotokalendáre v rôznych formátoch
  • profesionálne služby
  • kvalitné spracovanie
  • jedinečný tip na darček

 

 

Informácie

Po obdržaní kupónu pokračujte na www.fotoknihy-mcl.sk. Zvoľte typ kalendára a po kliknutí na "stiahnutie programu MCLAB" si stiahnite nový program MCLab „verze pro majitele slevového kupónu“. Vytvorte album a kliknite na nákupný košík. Potrvďte náhľad a vyplňte všetky údaje. Do sekcie „Voucher“ vpíšte číslo kupónu; žiadne ďalšie informácie tu nepíšte - nebude brané do úvahy kvôli strojovému spracovaniu. Ak máte špeciálne prianie, napíšte e-mail. 1 objednávka = 1 kód kupónu; pri dvoch objednávkach je nutné napísať 2 kódy atď. Pri variante na 2 knihy sa knihy msua poslať do výroby súčasne. Zvoľte spôsob dopravy a dokončite objednávku. V prípade nedodržania postupu môže dôjsť k omeškaniu objednávky. Cena bude v plnej výške a opraví ju až dodávateľ. Po zaslaní objednávky vám príde potvrdzujúci e-mail. Po kontrole objednávky dostanete druhý e-mail s upravenou cenou a s odkazom na online overenie objednávky (ak vám druhý e-mail nepríde, znamená to, že objednávka nie je evidovaná v systéme). Objednávky odoslané v rozmedzí 24 hodín sa posielajú na jedno poštovné - nie je treba o to žiadať. Hotová objednávka sa zasiela na fakturačné údaje. Tovar bude zaslaný na adresu zadanú pri kupovaní kupónu. Potlač dosiek zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Poštovné vo výške 3,99 € (nad 5 kusov 5,99 €)nie je zahrnuté v cene kupónu, platí sa pri preberaní tovaru. Doba dodania je do 14 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Poskytovateľ

*}