Vstupenka do divadla Malá scéna v Bratislave na skvelé predstavenia počas divadelnej sezóny

1 vstupenka na predstavenie divadla Malá scéna pre 1 osobu za 4,90 € (na výber: divadelné predstavenie Helverova noc, Balkón, Večný manžel, Maškaráda, Music Club Paradise alebo Hrdina západného sveta)

Zažite skvelé predstavenia v divadle Malá scéna len za 4,90 € počas celej sezóny 2015/2016. Kultúrny zážitok čakajte z tragikomédie Helverova noc, revolučnej grotesky Balkón i mnohých ďalších.

1 vstupenka na predstavenie divadla Malá scéna pre 1 osobu za 4,90 € (na výber: divadelné predstavenie Helverova noc, Balkón, Večný manžel, Maškaráda, Music Club Paradise alebo Hrdina západného sveta)

Ostatné varianty ponuky

41x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Dosky, ktoré znamenajú svet

Divadlo je tak trochu iná kultúra ako filmy či hudba. Ak ste čaru divadelných dosiek ešte neprepadli, po návšteve Malej scény sa tak môže stať - čaká na vás klasik Shakespear či Dostojevskij, ale objavíte aj nové zvučné mená ako je Ingmar Villqist alebo Jean Genet.

V skratke

  • zľava na vstupenku na predstavenia divadla Malá scéna
  • na výber tragikomédia Helverova noc, revolučná groteska Balkón, ruská dráma Maškaráda, hra Otec, slovenský Music Club Paradise, ale aj komédia Hrdina západného sveta
  • na výber i výhodné balíky s viacerými vstupenkami
  • skvelý tip na darček
  • vstupenky platia na celú divadelnú sezónu 2015/2016

 

Informácie

TENTO KUPÓN NIE JE VSTUPENKA! MUSÍTE SI HO VYMENIŤ ZA VSTUPENKU do 15.6.2016 v BA na Dunajskej 4 (Po - Pi: 9:00 - 17:00).  V prípade voľby "zaslanie poštou" dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, vstupenka vám bude automaticky zaslaná na vami uvedenú adresu, poštovné a balné v rámci SR 0,90 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu. Vstupenka na vybrané predstavenie platí iba pri zakúpení ďalšej vstupenky v pokladni divadla na to isté predstavenie. Akcia platí na divadelné predstavenia Helverova noc, Balkón, Večný manžel, Maškaráda, Othello, Music Club Paradise alebo Hrdina západného sveta do 30.6.2016. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk