Skupinové cvičenia v Štúdiu pohybu Bubema v Žiline - na výber brušné tance, cvičenia rodičov s deťmi, závesný systém TRX a cvičenia pre tehuľky

1 vstup na skupinové cvičenie "Fitness bellydance - brušné tance" pre 1 osobu

Chcete byť do leta fit? Skupinové cvičenia v štúdiu pohybu Bubema vás dajú do formy raz-dva. Vyberte si z ponuky vstupov na brušné tance, cvičení rodičov s deťmi, cviečniami pre tehuľky či TRX.

1 vstup na skupinové cvičenie "Fitness bellydance - brušné tance" pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

11x kúpené

Cvičenie je hlavne o zábave

Zbaviť sa povianočných kíl, spevniť svalstvo, zlepšiť životosprávu a kondíciu, nájsť si nových priateľov či len tak, zabaviť sa? Nech je váš cieľ akýkoľvek, v pohybovom štúdiu Bubema sa vám podarí splniť ktorýkoľvek z nich. Vyskúšajte sa vlniť v rytme orientu na brušných tancoch a zároveň spevniť svalstvo v časti trupu alebo otestujte nespočet možností, ktoré ponúka cvičenie na závesnom systéme známom aj ako TRX. V štúdiu Bubema sú však vítaní aj ti najmenší a to doslova. Špeciálne cvičenie pre tehotné ženy pomáha budúcim mamičkám nabrať sebaistotu a uvoľniť svalstvo. A čo môže byť lepšie ako využiť voľný čas spolu deťmi niečím zdravím, zábavným a užitočným? Práve o tom je skupinové cvičenie pre deti a ich rodičov. Jedno však majú všetky cvičenia spoločné a to je dobrá nálada, kolektívna motivácia s vašimi súputníkmi a skvelá zábava.

V skratke

  • zľava na skupinové cvičenia v Štúdiu pohybu Bubema
  • na výber štyri varianty cvičení - aj pre tehuľky či rodičov s deťmi
  • miesto, kde vládne skvelá atmosféra a môžete spoznať nových priateľov
  • budovanie zdravej súťaživosti a motivácie v kolektíve
  • orientácia na vaše krátkodobé aj dlhodobé ciele
  • káva a čaj zdarma pre zákazníkov

Informácie

Na skupinové cvičenie je potrebná rezervácia cez rozvrh: www.bubema.sk/rozvrh, kde nájdete aj časy a dátumy jednotlivých cvičení. Pri rezervácii do poznámky uveďte číslo kupónu. Na cvičenie je potrebné priniesť vytlačený kupón so sebou. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Štúdio pohybu Bubema

Platanová 1A (Solinky - nad Billou)
010 07 Žilina
 
Telefón:
+421 903 456 100