Kryokomora v RRC LIFE Bratislava: Posilnite svoju imunitu teraz za najvýhodnejšiu cenu na trhu!

1 vstup do kryokomory RRC LIFE Bratislava

Mínus 120 stupňov môže byť niekedy celkom príjemných a užitočných pre vaše telo. Poďte si schladiť hlavu, zvýšiť adrenalín a posilniť imunitu do novej bratislavskej kryokomory RRC LIFE!

1 vstup do kryokomory RRC LIFE Bratislava

Ostatné varianty ponuky

224x kúpené

Prečo vojsť dobrovoľne do -120 °C?

Dôvodov je hneď niekoľko! Terapia mrazom posilňuje imunitný systém, takže všetky bacily sa vám budú z ďaleka vyhýbať. Pomáha znižovať bolesť, zvyšuje výkonnosť pri tréningu a podporuje celkovú regeneráciu organizmu. Dokonca je účinná aj proti celulitíde! Pobyt v extrémne nízkych teplotách omladzuje, osviežuje a zlepšuje náladu. A hlavne: je to veľmi pozitívny zážitok - na rozdiel od mrazivého ranného čakania na električku :) My kryoterapiu milujeme. Vyskúšate si ju aj vy?

 

Vedeli ste, že...
...ľudské telo má schopnosť "hromadiť" dobré látky? K takým patria aj hormóny produkované počas kryoterapie. Práve preto sa odporúča zopakovať si kryo-kúru niekoľkokrát po sebe a v čo najkratšom časovom rozpätí. 10-vstupová kryoterapia dvakrát ročne je overený spôsob ako posilniť svoj organizmus. Teraz máme v ponuke vstupy za najvýhodnejšiu cenu na trhu, tak neváhajte a poďte do toho!

V skratke

  • zľava na jednorázový vstup do kryokomory RRC LIFE v Bratislave
  • overená prevádzka v Petržalke
  • posilnenie imunity, omladenie, svalová relaxácia
  • profesionálny a ústretový personál
  • nie je potrebná rezervácia
  • vstup detí do 10 rokov v sprievode rodičov ZDARMA
  • výhodné vstupy v ponuke iba do konca januára, ponuka sa ďalej nepredlžuje!

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia termínu na tel.č.: 0948 881 660 alebo 0945 459 826. Deti do 10 rokov majú v sprievode rodičov vstup zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

RRC Life

Ševčenkova 21
851 01 Bratislava
0948 881 660
Instagram: @kryobratislava
 
Otváracie hodiny:
Po-So: 17:00 až 19:00
Ne: Zatvorené