Kryokomora v RRC LIFE Bratislava: Pripravte svoje telo na leto mrazivým zážitkom

1 vstup do kryokomory RRC LIFE Bratislava

Mínus 120 stupňov môže byť niekedy celkom príjemných a užitočných pre vaše telo. Poďte si schladiť hlavu, zvýšiť adrenalín a posilniť imunitu do novej bratislavskej kryokomory RRC LIFE!

1 vstup do kryokomory RRC LIFE Bratislava

1 vstup do kryokomory RRC LIFE Bratislava 12

Cena: 8,90 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 8,90 do 11,40

230 zákazníkov

-120 stupňov = poriadna vzpruha

V lete každý z nás sníva o tom, ako sa schladiť. Kdekoľvek a kedykoľvek. Možno nie práve pod bod mrazu, ale... aj to znie ako dobrý nápad! Čo poviete? Čo tak vyskúšať si poriadny mráz, hlboko pod nulou? Príďte do obľúbenej kryokomory RRC LIFE v Petržalke.  má príjemných -120° C a urobí s vami ozajstné divy. Po prvej návšteve sa poriadne nabudíte a vzpružíte. Po niekoľkých opakovaniach pocítite úžasný nárast energie, posilnenie imunity a dokonca aj omladenie! Rezervujte si aspoň jednu návštevu a presvedčte sa, že terapia mrazom naozaj pomáha!

Vedeli ste, že...
...ľudské telo má schopnosť "hromadiť" dobré látky? K takým patria aj hormóny produkované počas kryoterapie. Práve preto sa odporúča zopakovať si kryo-kúru niekoľkokrát po sebe a v čo najkratšom časovom rozpätí. Najviac telu prospešná je 10-vstupová kryoterapia dvakrát ročne.

V skratke

  • zľava na jednorázový vstup do kryokomory RRC LIFE v Bratislave
  • novootvorená prevádzka v Petržalke
  • posilnenie imunity, omladenie, svalová relaxácia
  • profesionálny a ústretový personál
  • vstup detí do 10 rokov v sprievode rodičov ZDARMA

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia termínu na tel.č.: 0948 881 660 alebo 0945 459 826. Deti do 10 rokov majú v sprievode rodičov vstup zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

RRC Life

Ševčenkova 21
851 01 Bratislava
0948 881 660
 
Otváracie hodiny:
Po-So: 17:00 až 19:00
Ne: Zatvorené