Kryokomora v RRC LIFE Bratislava: Posilnite svoju imunitu a pripravte sa na chladné dni

1 vstup do kryokomory + lokálna aplikácia kryoterapie v RRC LIFE Bratislava

Mínus 120 stupňov môže byť niekedy celkom príjemných a užitočných pre vaše telo. Poďte si schladiť hlavu, zvýšiť adrenalín a posilniť imunitu do novej bratislavskej kryokomory RRC LIFE!

1 vstup do kryokomory + lokálna aplikácia kryoterapie v RRC LIFE Bratislava

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 6,90 do 11,40

398x kúpené

-120 stupňov = poriadna vzpruha

Čo si predstavíte pri slovách teplota hlboko pod bodom mrazu? Plávajúce kryhy ľadu, ruskú zimu alebo huňaté ľadové medvede... Existuje však niečo podstatne chladnejšie, čo je dokonca aj zdraviu prospešné! Príďte do obľúbenej kryokomory RRC LIFE v Petržalke a presvedčte sa o tom.  má príjemných -120° C a urobí s vami ozajstné divy. Po prvej návšteve sa poriadne nabudíte a vzpružíte. Po niekoľkých opakovaniach pocítite úžasný nárast energie, posilnenie imunity a dokonca aj omladenie! Rezervujte si aspoň jednu návštevu a presvedčte sa, že terapia mrazom naozaj pomáha!

Vedeli ste, že...
...ľudské telo má schopnosť "hromadiť" dobré látky? K takým patria aj hormóny produkované počas kryoterapie. Práve preto sa odporúča zopakovať si kryo-kúru niekoľkokrát po sebe a v čo najkratšom časovom rozpätí. Najviac telu prospešná je 10-vstupová kryoterapia dvakrát ročne.

V skratke

  • zľava na jednorázový vstup do kryokomory RRC LIFE v Bratislave
  • novootvorená prevádzka v Petržalke
  • posilnenie imunity, omladenie, svalová relaxácia
  • profesionálny a ústretový personál
  • vstup detí do 10 rokov v sprievode rodičov ZDARMA

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia termínu na tel.č.: 0948 881 660 alebo 0945 459 826. Deti do 10 rokov majú v sprievode rodičov vstup zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

RRC Life

Ševčenkova 21
851 01 Bratislava
0948 881 660
 
Otváracie hodiny:
Po-So: 17:00 až 19:00
Ne: Zatvorené