Deň plný zábavy pre vaše deti v letnom tábore Detský raj Lienkovo!

1 vstup do denného tábora vrátane stravy a pitného režimu

Postarajte sa vašim deťom o zábavu počas letných prázdnin - Detský raj Lienkovo im ponúkne bohatý program aktivít, veľké ihrisko so šmykľavkami a omnoho viac. Cena je vrátane stravy a pitného režimu!

1 vstup do denného tábora vrátane stravy a pitného režimu

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Kopec zábavy, smiechu a radosti v Lienkove!

Čo urobiť s vašimi detvákmi, keď vy musíte aj počas leta pracovať? Stavte na deň plný zábavy v Detskom raji Lienkovo v Poprade! Vaše ratolesti tu čaká nespočetné množstvo atrakcií - dvojpodlažné ihrisko s prekážkami, dvojšmykľavka s bazénom, v ktorom je 6500 guličiek, tunely a omnoho viac! Navyše bude o ne postarané v každom smere - aj o ich vyberavé chuťové poháriky! Ak potrebujete vybiť deťom prebytočnú energiu v príjemnom prostredí a sebe naopak ju dobiť, ste u nás na tej správnej adrese! :)

V skratke

  • zľava na denný letný tábor Detský raj Lienkovo
  • kupón platí aj cez víkend
  • program bude zameraný aj na spoznávanie okolia, výlety do prírody a veľa iných aktivít
  • vekové kategórie: 4 – 7 rokov a  8 – 13 rokov
  • v cene je zahrnutý aj pitný režim počas celého dňa, desiata, obed a olovrant

 

Informácie

Potrebná rezervácia do 20.júna na tel. č.0903 234 585 alebo emailom na info@lienkovo.sk. Termín je potrebné rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Tábor je určený pre deti od 4 - 7 rokov a od 8 - 13 rokov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Detský raj Lienkovo

 
Námestie sv. Egídia 25
058 01 Poprad
 
telefón
0903 234 585