Vstupenky na predstavenia - Divadlo Teatro Wüstenrot v Bratislave 1+1 zadarmo podľa vlastného výberu

1 špeciálny kupón "1+1 zadarmo" na predstavenia divadla Teatro Wüstenrot

Špeciálne kupóny 1+1 do divadla Teatro Wüstenrot na predstavenia podľa vlastného výberu. Pozrite si napríklad komédiu Šialené nožničky, Lordi, Mandarínková izba či muzikál Frida - Maľovať a milovať!

1 špeciálny kupón "1+1 zadarmo" na predstavenia divadla Teatro Wüstenrot

Ostatné varianty ponuky

434x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Kultúrny zážitok, na ktorý len tak nezabudnete

Život divadelnej postavy nie je nič moc - samé peripetie, kolízie, zvraty či krízy. Našťastie, z pohodlia divadelného sedadla ide o zaujímavé prvky, ktoré budete sledovať so zatajeným dychom a niekedy i slzami v očiach. Najčastejšie slzami smiechu, pretože repertoár divadla Teatro Wüstenrot ponúka hlavne úspešné a overené komédie ako Šialené nožničky, Mandarínková izba, Lordi alebo Podfuk. Ak máte radi muzikály určite si prídete na svoje počas predstavenie Frida - maľovať a milovať o legendárnej mexickej maliarke. Využite skvelú akciu pre všetkých milovníkov dobrej zábavy a zoberte známych na nezabudnuteľné divadelné predstavenie!

V skratke

  • zľava na vstupenky na predstavenia divadla Teatro Wüstenrot 
  • úspešné komédie ako Šialené nožničky, Lordi, Mandarínková izba či muzikál Frida - Maľovať a milovať
  • známi slovenskí herci
  • skvelý tip na darček

 

Informácie

TENTO KUPÓN NIE JE VSTUPENKA. JE POTREBNÉ SI HO VYMENIŤ ZA ŠPECIÁLNY KUPÓN S KTORÝM ZÍSKATE DRUHÚ VSTUPENKU NA VEDĽAJŠIE SEDADLO V POKLADNICI TEATRO WUSTENROT do 30.11.2020 v Bratislave na Dunajskej 4 (Po - Pi: 9:00 - 17:00).  V prípade voľby "zaslanie poštou" dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, vstupenka vám bude automaticky zaslaná na vami uvedenú adresu, poštovné a balné v rámci SR sa automaticky pripočítalo k cene kupónu. Pri zakúpení jednej vstupenky v pokladni Teatro Wüstenrot a predložení špeciálneho "kupónu 1+1" dostane zákazník druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zdarma. Akcia platí na všetky divadelné predstavenia do 30.12.2020 z produkcie GEDUR okrem premiér v divadelnej sále Teatro Wüstenrot. Platí aj na hosťujúce predstavenia z Čiech. Neplatí na predstavenia Caveman a Matúš Čák Trenčiansky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk