Rakúsko: Hallstatt, unikátna alpská vyhliadka 5 prstov a obrovská ľadová jaskyňa na 1-dňovom zájazde

1-dňový zájazd s návštevou vyhliadky 5 prstov, dedinky Hallstatt a ľadovej jaskyne pre 1 osobu

Spoznajte fascinujúce prírodné krásy Rakúska! Zažijete dychvyrážajúcu vyhliadku 5 prstov, čarovný Hallstatt v objatí Álp a obrovskú magickú ľadovú jaskyňu.

1-dňový zájazd s návštevou vyhliadky 5 prstov, dedinky Hallstatt a ľadovej jaskyne pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

10x kúpené

Výhľad, na aký len tak nenatrafíte

Už sa vám niekedy stalo, že by vám prsty vyrazili dych od úžasu? Ak nie, tak ste pravdepodobne ešte neboli na vyhliadke 5 prstov na alpskom ľadovci Dachstein. Jedine tu sa vám naskytne výhľad, pre ktorý sa oplatí prekonať aj strach z výšok. Na majestátne vrcholy a učupené údolia sa dá pozerať celé hodiny, no v rámci zájazdu na vás čaká aj návšteva obrovskej ľadovej jaskyne a prehliadka dedinky Hallstatt. Hovorí sa jej aj smrteľne krásna dedinka a od skúseného sprievodcu sa konečne dozviete prečo. 

Na ľadovec a vyhliadku premáva lanovka, slabá kondička preto ako výhovorka neobstojí. :-)

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd na vyhliadku 5 prstov a do dedinky Hallstatt
  • unikátna vyhliadka v tvare ruky vo výške 2000 m.n.m
  • každý "prst" je z iného materiálu
  • prehliadka idylickej dedinky Hallstatt a miestnej kostnice
  • návšteva obrovskej ľadovej jaskyne pod ľadovcom Dachstein
  • pozrite si kompletný program zájazdu

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné kupón uplatniť v cestovnej kancelárii. Kupón je nutné uplatniť  IHNEĎ po obdržaní zaregistrovaním sa na zájazd. Registráciu zrealizujete na stránke CK: http://www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd. V cene nie je zahrnuté: komplexné cestovné poistenie UNION 2 €/deň, kostnica v Hallstatte: 1,50 € na osobu; vstup a parkovné turistického autobusu v Hallstatte - rozpočítané na počet miest v autobuse 4 €/osoba; kompletné vstupné na vyhliadku Päť prstov + lanovku + ľadová jaskyňa alebo Mamutia jaskyňa (cesta lanovkou na I.,II. a III. Úroveň (III.úroveň je vyhliadka 5 fingers) - dospelá osoba - 43,70 €, mládež: 39,30 €, deti: 24,20 € (skupinová cena 40,90 €/osoba). Nástupné miesta a príplatky: Nitra 7 € (garantovaný zvoz), Sereď 7 € (garantovaný zvoz), Trnava 7 € (garantovaný zvoz), Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu CK
prehliadku Hallstattu
poistenie insolventnosti CK

 

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643