Maďarsko: Nákupy a kúpanie v termálnych kúpeľoch Rába Quelle Györ

1-dňový zájazd pre 1 osobu do Györu s nákupmi a kúpaním

Aký je váš zvyčajný plán na sobotu? Nechajte domáce povinnosti doma a poďte na výlet s CK Legiotour! V maďarskom meste Györ si užijete nákupy na trhoch aj kúpanie v termálnych kúpeľoch.

1-dňový zájazd pre 1 osobu do Györu s nákupmi a kúpaním

1-dňový zájazd pre 1 osobu do Györu s nákupmi a kúpaním 32,50

Cena: 15,90 €

Konečne iná sobota

Zvyčajný plán na sobotu sa spája s upratovaním, varením a spánkom. Čo keby ste domáce povinnosti nechali tak aspoň na jeden deň? Napríklad výlet k našim južným susedom znie celkom zaujímavo. Györ a jeho mestské trhy zlákajú na nákupy každého návštevníka. Alebo ak si chcete radšej poleňošiť, za jeden deň v pohode stíhate vyskúšať všetky sauny a bazény v obľúbených termálnych kúpeľoch Rába Quelle. Vymeňte sobotnú rutinu za deň nabitý zážitkami!

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd do Györu
  • možnosť nákupov na trhoch
  • kúpanie v kúpeľoch Rába Quelle
  • zážitkové bazény, termálna voda, saunový svet
  • pohodlná doprava autobusom

Informácie

Potrebná rezervácia cez e-mail: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu). Prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900. Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom. Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu). Nástupné miesto: Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

preprava autobusom

sprievodca počas zájazdu

Poskytovateľ

LEGIOTOUR, s.r.o.

Račianska 33
831 02  Bratislava

0903 452 900