Budapešť s návštevou najväčšieho morského akvária v Strednej Európe Tropicarium

1-dňový zájazd pre 1 osobu do Budapešti s prehliadkou centra a návštevou Tropicaria Oceanaria

Navštívte najväčšie morské akvárium v Strednej Európe! Tropicarium a Oceanárium a historické centrum Budapešti môžete objavovať na 1-dňovom zájazde s CK Legiotour.

1-dňový zájazd pre 1 osobu do Budapešti s prehliadkou centra a návštevou Tropicaria Oceanaria

Ostatné varianty ponuky

105x kúpené

Divočina v Budapešti

Načo cestovať k moru, keď podmorský svet z hlbín oceánov môžete objavovať aj vo vnútrozemskej krajine? Budapešť sa pýši množstvom "naj". Jedným z nich je aj najväčšie morské akvárium v Strednej Európe. Pozriete ako vyzerá život v hlbočine či dažďovom pralese. Odvážlivcov osloví hlavná atrakcia - žraločie akvárium s objemom 1,4 miliónov litrov slanej vody. 8 dvojmetrových žralokov bude spokojne krúžiť nad vašimi hlavami. Okrem toho si pohladkáte raju a pozriete si mississipských aligátorov. Budete mať tiež príležitosť spoznať centrum Budapešti. Poďte zažiť niečo divoké aj niečo historické!

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd pre 1 osobu do Budapešti
  • preprava luxusným vozidlom značky Mercedes
  • prehliadka Budapešti so sprievodcom a návšteva Tropicaria a Oceanaria
  • najväčšie morské akvárium v Strednej Európe
  • obrovské žraločie akvárium s dvojmetrovými žralokmi
  • super tip na výlet 

Informácie

Potrebná rezervácia cez e-mail: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu). Prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900. Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom. Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu). Nástupné miesto: Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

preprava luxusným vozidlom značky Mercedes

prehliadka Budapešti so sprievodcom

Poskytovateľ

LEGIOTOUR, s.r.o.

Račianska 33
831 02  Bratislava
0903 452 900