Festival mangalice a zimná prehliadka Budapešti

1-dňový zájazd pre 1 osobu do Budapešti s na festival mangalice s prehliadkou mesta

Príďte si užiť klobásky, slaninku či iné dobroty z mangalice na festival do maďarskej Budapešti. Čaká vás i prehliadka mesta so sprievodcom!

1-dňový zájazd pre 1 osobu do Budapešti s na festival mangalice s prehliadkou mesta

Ostatné varianty ponuky

7x kúpené

Deň v znamení maďarských špecialít

Má bohaté kučery a predsa nikdy nevidelo kaderníka... Viete o čom je reč? Predsa o kučeravom prasiatku Mangalici, na ktoré naši maďarskí susedia nedajú dopustiť. Tento druh si cenia natoľko, že mu každoročne usporadúvajú veľký festival plný vynikajúcich pochúťok. Ak si radi doprajete famózne klobásky, slaninku, tlačenku či koleno - termín 11. február si neprehliadnuteľne vyznačte v kalendári. Práve v tento dátum sa v Budapešti koná festival mangalice. Aj keď jej mäso je o poznanie zdravšie než tradičná bravčovina, prechádzka mestom nikdy nie je na škodu. Obzvlášť keď vás bude sprevádzať skúsený sprievodca, ktorý vám poodhalí zaujímavosti najznámejších miest metropoly Maďarska. Užite si netradičný deň plný výborných chutí, vôní a spoznávania u našich južných susedov.

V skratke

  • zľava na 1 dňový zájazd pre 1 osobu do Budapešti
  • preprava luxusným vozidlom značky Mercedes
  • prehliadka Budapešti so sprievodcom 
  • návšteva festivalu mangalice na námestí Szabdság tér
  • výborné klobásky, slanina, tlačenka, koleno či ďalšie špeciality
  • super tip na výlet 

 

Informácie

Potrebná rezervácia cez e-mail: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu). Prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900. Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom. Možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu). Nástupné miesto: Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

LEGIOTOUR, s.r.o.

Račianska 33
831 02  Bratislava
0903 452 900