Vianočné trhy v Prahe spolu s prehliadkou centra

1-dňový zájazd na vianočné trhy v Prahe pre 1 osobu za 37 €: doprava autobusom, prehliadka mesta, služby sprievodcu

Stovežatá Praha zahalená do adventnej atmosféry aj vianočné trhy s množstvom lákadiel - to všetko zažijete na 1-dňovom zájazde len za 37 € s CK Agama.

1-dňový zájazd na vianočné trhy v Prahe pre 1 osobu za 37 €: doprava autobusom, prehliadka mesta, služby sprievodcu

Ostatné varianty ponuky

6x kúpené

Pocukrované veže Stovežatej

Tradície, bohatý vianočný program, ligotavá atmosféra, typické české vianočné jedlá, detské dielne – to všetko patrí k adventu v Prahe. Navštívte miestne vianočné trhy, poprechádzajte sa po nádherne vyzdobenej Prahe a zhlboka sa nadýchajte neopakovateľnej a magickej atmosféry!

 

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd na adventné trhy v Prahe pre 1 osobu
  • v cene doprava autobusom, prehliadka mesta aj služby sprievodcu
  • pozriete si centrum mesta a užijete si vianočné čaro

 

Informácie

Po zakúpení voucheru je nevyhnutné ihneď urobiť rezerváciu v cestovnej kancelárii, najneskôr však do 3 dní od zakúpenia zájazdu. Rezerváciu je potrebné urobiť e-mailom na caagama@gmail.com, po rezervácii uzavriete s CK zmluvu o obstaraní zájazdu. Pri rezervácii uveďte nasledovné údaje: mená pasažierov, miesto nástupu, tel. kontakt, e-mailovú adresu a číslo voucheru. Podrobné informácie o zájazde (pokyny – miesto a itinerár) vám budú zaslané najneskôr do 5 dní pred plánovaným odchodom. Je potrebné si so sebou vziať platný cestovný doklad a európsky zdravotný preukaz. Nástupné miesta: Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

CK Agama

 

Beethovenova 12
949 11 Nitra
 
telefón:
0944 989 300
(volať po - pia: 9:00 - 17:00)