Slovácke slávnosti vína 2019 v Uherskom Hradišti a plavba po Baťovom kanáli

1-dňový zájazd na Slovácke slávnosti vína a plavba po Baťovom kanáli pre 1 osobu

Chcete vidieť stále žijúce ľudové tradície a ochutnať výborné moravské vínka? Vyrazte do Uherského Hradište na Slovácke slávnosti vína a deň ukončite relaxom počas plavby po Baťovom kanáli!

1-dňový zájazd na Slovácke slávnosti vína a plavba po Baťovom kanáli pre 1 osobu

1-dňový zájazd na Slovácke slávnosti vína a plavba po Baťovom kanáli pre 1 osobu 30

Vínko, kroje, tradície Moravského Slovácka!

Máte radi tradície, dobré jedlo a vínko, kroje, folklórne tance a spev? Prežite deň plný oddychu na 16. ročníku Slováckych slávností vína v Uherskom Hradišti. Slávnosti vína a otvorených pamiatok sú jednou z najvýznamnejších akcií svojho druhu, ktorá stále verne prezentuje bohatosť a rozmanitosť tradičnej ľudovej kultúry na Slovácku. Deň môžete zakončiť plavbou po Baťovom kanáli, ktorý sa stáva top turistickou atrakciou regiónu na slovensko-moravskom pomedzí. Tak neváhajte ani chvíľu, dobrý folklór, kvalitné vína, ľudová hudba a Slovácko čakajú len na vás!

Možno ste nevedeli...
Dĺžka Baťovho kanála od Skalice do Otrokovíc je približne 53 km. Niektoré úseky vedú riekou Moravou, inde vedú umelo vybudovanými kanálovými úsekmi. Celkovo je kanál splavný od Kroměříža po Hodonín, ale nie je možné ho splaviť vcelku z dôvodu chýbajúcich dvoch plavebných komôr.

V skratke

 • zľava na autobusový zájazd na Slovácke slávnosti vína a plavbu po Baťovom kanáli
 • už 16. ročník slávností vína a otvorených pamiatok 2019 v Uherskom Hradišti
 • zábavný program plný ľudových zvykov, tradícií, vína, gurmánskych špecialít a dobrej nálady
 • hradišťanský jarmok, prezentácia ľudových remesiel, folklórna hudba a tance
 • možnosť zdarma navštíviť viacero pamiatok a múzeí v kráľovskom meste Uherské Hradište
 • možnosť absolvovať plavbu po Baťovom kanáli na muzikantskej lodi
 • odchod z Bratislavy

Informácie

Kupón je potrebné uplatniť do 3 dní od zakúpenia tu: http://www.royaltravel.sk/zajazd/5025-slovacke-slavnosti-vina-a-plavba-po-batovom-kanali/?ref=faa06523ccb10fcc9c409f17af62c756. Postup rezervácie: zvolíte počet osôb (počet kupónov), zvolíte nepovinné príplatky (v prípade záujmu), vyplníte údaje cestujúcich a objednáte, dokumenty k zájazdu vám budú doručené na e-mail. V prípade otázok neváhajte kontaktovať poskytovateľa na info@royaltravel.sk alebo +421 904 5252 77, PO-PIA 10:00 – 17:00 hod. V prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena nezahŕňa vstupné na plavbu po Baťovom kanáli. Všeobecné obchodné podmienky CK nájdete tu: www.royaltravel.sk/page/default/8. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

V cene kupónu je zahrnuté:

 • doprava luxusným Royal Busom
 • prehliadky podľa programu bez vstupov
 • poistenie insolventnosti CK
 • služby technického sprievodcu CK