Adventný Graz: 1-dňový zájazd s návštevou vianočných trhov a ľadovým betlehemom

1-dňový zájazd Graz s vianočnými trhmi a ľadovým betlehemom pre 1 osobu

Ľadový betlehem, vianočné trhy a magická atmosféra. To všetko vás čaká na 1-dňovom zájazde do Rakúska. Spoznajte mestečko Graz a poriadne sa vianočne nalaďte.

1-dňový zájazd Graz s vianočnými trhmi a ľadovým betlehemom pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

7x kúpené

Hlavné mesto Adventu

Rakúsko má nové hlavné mesto! Aspoň pokiaľ ide o Advent. Je ním mestečko Graz a to nie nadarmo. Chcete vidieť ako to tam vyzerá? Predstavte si vysvietený kolotoč, remeselné výrobky, hračky na detskom trhu, vianočné pečivo, dekorácie, víno, punč, štajerské špeciality... Verte, že akákoľvek bola vaša predstava, skutočnosť bude ešte oveľa krajšia. Hlavnou dominantou tamojších vianočných trhov býva už vyše 20 rokov betlehem vytesaný z viac ako 50 ton ľadu. Netreba zabúdať ani na nádherné historické budovy v centre a Hodinovú vežu. Príďte si vychutnať atmosféru najkrajších sviatkov v roku do druhého najväčšieho mesta Rakúska.

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd do Grazu pre 1 osobu
  • prehliadka mesta, vianočné trhy
  • možnosť vidieť originálny ľadový betlehem
  • jedinečná atmosféra predvianočného obdobia a nádherná výzdoba
  • pohodlná autobusová doprava
  • služby skúseného sprievodcu

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Príplatok za nástupné miesta: Sereď, Nitra, Trnava: 3 €/osoba, Bratislava -  bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

autobusová doprava

služby sprievodcu

prehliadka Grazu

poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643