Kúzelný adventný Mariazell s voňavými perníčkami a strašidelným Behom čertov

1-dňový zájazd do rakúskeho mestečka Mariazell vrátane autobusovej dopravy, sprievodcu a poistenia insolventnosti za 24,90 €

Zažite advent v Mariazelli, kde si pochutnáte na lahodných perníčkoch, likéroch i medovine a zažijete aj divoký Beh čertov plný masiek od výmyslu sveta len za 24,90 €.

1-dňový zájazd do rakúskeho mestečka Mariazell vrátane autobusovej dopravy, sprievodcu a poistenia insolventnosti za 24,90 €

Ostatné varianty ponuky

42x kúpené

Advent už len v Mariazelli

Ak naozaj milujete Vianoce a všetko, čo k nim patrí, tento rok nesmiete obísť rakúsky Mariazell! Uvidíte najväčší adventný veniec na svete, anjelský poštový úrad, živé jasličky, niekoľko betlehemov, ale aj perníkovú chalúpku skutočných rozmerov. A k tomu všetkému patrí aj zábava počas divokého Behu čertov!

 

namestie

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd do Rakúska pre 1 osobu 
  • návšteva mestečka Mariazell s adventným programom a účasťou na divokom Behu čertov
  • autobusová doprava
  • služby skúseného sprievodcu
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Príplatok za nástupné miesta: Nitra 3 €/osoba, Sereď 3 €/osoba, Trnava 3 €/osoba, Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643