Skialpinistický kurz vám počas jedného dňa ukáže adrenalínový horský zážitok

1-dňový kurz skialpinizmu pre 1 osobu

Užite si adrenalín a vychutnajte si pocit slobody, ktorý skialpinizmus ponúka. Čaká vás jednodňový kurz skialpinizmu pod vedením skúseného inštruktora.

1-dňový kurz skialpinizmu pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

5x kúpené

Kurz skialpinizmu vám otvorí dvere k slobode a adrenalínu

Čerstvý prašan, žiadne rady pri lanovkách ani preplnené zjazdovky, tie najlepšie terény a najkrajšie výhľady. A k tomu úplný pocit adrenalínu a slobody. Predtým, než sa do skialpinizmu pustíte sami, mali by ste si osvojiť základy na kurze. Príďte zažiť dobrodružný deň pod vedením skúseného inštruktora. Vezmite kľudne i priateľa či priateľku alebo celú partiu - jedného kurzu sa môže zúčastniť až 6 ľudí. Podľahnite novému a nevšednému alebo pripravte vianočné prekvapenie zimnému nadšencovi vo vašom okolí.

V skratke

  • zľava platí na 1-dňový kurz skialpinizmu
  • nevšedný zážitok
  • v cene ja aj komplet zapožičanie výstroja
  • tip na darček

 

Informácie

Potrebná objednávka termínu kurzu s nahlásením čísla kupónu, mena a priezviska, telefónneho čísla e-mailom na: horoskola@horoskola.sk. Informácie ohľadom kurzu na tel. č.: +421 905 576 634. Je nutné sa preukázať platným kupónom. Kurz môžu absolvovať aj deti od 12 rokov s primeranou fyzickou kondíciou. Potrebné vybavenie: teplé oblečenie (termo vrstva + izolačná vrstva + vrchná vrstva + dobré ponožky), malý batoh, kde si zbalíte náhradné oblečenie na prezlečenie po výstup. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

HOROŠKOLA.SK, s.r.o.

1.mája 1205/133
031 01 Liptovský Mikuláš
 
Telefón:
0905 576 634