Adventný Mariazell: 1-dňový zájazd do Rakúska s návštevou vianočných trhov a tradičným sprievodom čertov

1-dňový adventný zájazd do Mariazellu s tradičným sprievodom čertov s odjazdom z Brna alebo zvoz z Bratislavy

Ozvláštnite si návštevu adventných trhov strašidelným sprievodom! Užite si 1-dňový zájazd do Mariazellu v predvianočnom období s tradičným sprievodom čertov.

1-dňový adventný zájazd do Mariazellu s tradičným sprievodom čertov s odjazdom z Brna alebo zvoz z Bratislavy

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 22 do 31

8x kúpené

Nielen o trhoch

Ako vyzerá domček z 1000 kg perníka ozdobený polevou z 250 kg cukru? Pre nás možno nepredstaviteľné, pre obyvateľov istého rakúskeho mestečka klasická architektúra pred Vianocami. Perníková chalúpka vysoká 5 metrov vás ohúri na 1-dňovom zájazde do Mariazellu. Adventné trhy tu však nie sú len o perníkoch, punči, víne a podobných dobrotách. Nazriete aj do procesov výroby vosku a medoviny, pozriete si živé jasličky a mechanický betlehem. Špecialitou bude tradičný sprievod čertov v susednej dedinke plný strašidelných kostýmov a hudby. Rezervujte si poslednú novembrovú sobotu a presvedčte sa, že Advent v Mariazelli má každému čo ponúknuť!

V skratke

  • zľava na adventný zájazd do Mariazellu so sprievodom čertov
  • doprava klimatizovaným autobusom
  • zájazd organizuje CK Metal-Fruit s.r.o.
  • návšteva vianočných trhov
  • prehliadka mesta so sprievodcom
  • pozriete si proces výroby včelých produktov
  • tradičný sprievod čertov s alegorickými vozmi
  • pozrite si kompletný program zájazdu

 

Informácie

Po zakúpení kupónu sa registrujte na zájazd na stránke CK: http://zajezd.ckmetal.cz/Kalkulace.aspx?idTerminu=602&idPokoje=108&idTypDopravy=5. Odporúčame registrovať sa čo najskôr, v opačnom prípade negarantujeme možnosť využitia vo vami plánovanom termíne. Zmena programu vyhradená, program môže byť upravený v závislosti od situácie v metropole. Všetky reklamácie musia byť uplatnené bezodkladne a riešené so sprievodcom na mieste. V cene kupónu nie je zahrnuté cestovné poistenie a prípadné vstupy: likérka: cca 3 €/osoba, Múzeum perníkov: cca 3,05 €/osoba, pivovar a mechanické jasličky: cca 1,50 €/osoba. Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy, ktoré majú sedadlá aj v protismere. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Odporúčame vziať si so sebou 20 € na drobné výdavky a prípadné vstupy. Nie je to samozrejme podmienkou. Všade sú akceptované €. Sprievodcovia nemôžu prijímať 200 a 500 eurové bankovky, je nutné si ich vopred zmeniť.

V cene kupónu je zahrnuté:

doprava autobusom

služby sprievodcu

Zvoz z Bratislavy je za príplatok 10 €/osoba, platí sa na mieste. Minimálna kapacita na naplnenie zvozu z Bratislavy je 11 účastníkov. Pokiaľ nebude kapacita naplnená, bude sa zvoz riešiť dopravnou spoločnosťou Regio Jet. 

 

Poskytovateľ

EXPRESSBUS – Coufalík

Nádražní 674
Modřice, 66442, Česko

+420 547 385 464
zajezdy@ckmetal.cz
www.expressbus.cz