• Pali

  asi 2 rokov dozadu

  Bol som v servise na dekarbonizacii palivového systému vodíkom. Svietil mi dpf filter a vstreky, auto menej ťahalo, max 150kmh (v minulosti cez 170kmh) Trafic II, 170000km, 2012. Posledný polrok som jazdil veľmi krátke trasy. Milý personál pripojil hadicu s vodíkom do sania a začalo sa s čistením. Trvalo to od príchodu po odchod asi 1h a 20min. Počas čistenia pán stále kontroloval či je všetko v poriadku ( teplota motora, ďalšie chybové hlášky, množstvo vodíka privádzaneho do motora). Po 60min pri 2500rpm som povytacal motor aby z neho vyšlo čo ešte mohlo a hlavne z palivového systému dostal zvyšky vodíka. Následne bolo auto pripojené na diagnostiku kde boli chybové hlášky vymazane a opätovne skúšanie toho či sa nejaké objavia. Neobjavili. Na otázku personálu či ten motor ide potichšie som nevedel odpovedať nakoľko som chcel byt pri aute celých 60min , tak som bol ohučaný. Moja chyba bola, že som mal malo chladiacej kvapaliny - pán ju chcel doliať ale museli by sme cely proces ukončiť a na novo spúštať. Motor to ustal bez prehriatia aj bez doliatia. Odporúčam si skontrolovať cely chladiaci systém nakoľko auto stojí a beží vo vyšších otáčkach, ( v mojom prípade bolo auto na slnku a bolo fakt horúco) mať dosť nafty a nederavy výfuk. Po odchode zo servisu som si neskôr ( už neohučaný) všimol , že fakt motor ide potichšie, na takú istú jazdu po meste ( rpm) mám menej zošliapnutý akceleračný pedál - z toho mi vychádza, že budem mat menšiu spotrebu ( neviem to hneď nemám palubný PC), je živšie, auto opäť vie ísť cez 170kmh ( predtým 150kmh). Celkový pocit mám dobrý, vidím v tom budúcnosť ako ,,povinnú,, jazdu pred Stk a emisnou, tak ako pravidelne mením olej tak raz za rok pripadne za dva chodiť na vodík. Odporúčam.

  • ZaMenej.sk

   asi 2 rokov dozadu

   Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste boli spokojný a dúfame, že kupón ohodnotíte na 5*. Prajem pekný deň.

Diskusia k tejto ponuke bola uzavretá.

Táto diskusia slúži výhradne na vecné otázky a odpovede ohľadom tejto ponuky. S otázkami ohľadom predchádzajúcej ponuky, hodnoteniami využitej predchádzajúcej ponuky, nedoručením tovaru, prípadne sťažnosťami sa prosím obráťte priamo na poskytovateľa zľavy alebo na našu zákaznícku podporu.

Diskusia takisto nie je miesto pre otvorenú či skrytú reklamu iných firiem alebo reklamné odkazy. Takéto príspevky nebudú zverejnené. Všetky ostatné irelevantné príspevky a príspevky pod vymyslenými menami budú vymazané. Ďakujeme za pochopenie.

Zákaznícka podpora ZaMenej.sk: podpora@zamenej.sk alebo 0903 373 637.

Ako funguje nakupovanie u nás?

V skratke

 • zľava na dekarbonizáciu Carbon Cleaner
 • prečistenie motora (agregátu)
 • dieslové aj benzínové autá
 • zníženie emisií, zníženie spotreby paliva a zvýšenie výkonu
 • profesionálny prístup
 • kvalitné služby
 • servis aj pre dodávkové autá
 • výborná dostupnosť v Petržalke

Platnosť kupónu

do 31.08. 2020

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu odporúčame pozrieť si kalendár dostupnosti v rezervačnom systéme
 • po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia cez rezervačný systém - je potrebné vybrať si typ služby, dátum rezervácie a vyplniť osobné údaje (meno a priezvisko, e-mail, telefón + do poznámky uviesť číslo kupónu)
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť