Vysoké Tatry: Zimný pobyt v Penzióne Skitour**+ na 4 dni s kúpaním v AquaCity Poprad

1x kúpené

Zima ako má byť

Stalo sa zvykom, že na zimnú dovolenku vám kedysi stačili lyže, lyžiarky a nejaké to teplé oblečenie. Tie časy už sú dávno preč a pri balení na súčasné zimné výlety by ste si rozhodne nemali zabudnúť ani plavky. Na pobyte v Penzióne Skitour**+ si totiž budete môcť užiť nielen zľavu na skipas do Lopušnej Doliny, ale aj celodenný vstup Aquapacket do AquaCity Poprad. Poloha penziónu je tiež ideálna na zimné turistické prechádzky. Určite neobíďte ani nenapodobiteľný Tatranský Dóm na Hrebienku. Vyberte sa za snehobielou prikrývkou a zrelaxujte svoje telo ako sa patrí!

1 osoba 4 dni Raňajky Penzión Vlastná doprava 2* WiFi, Parkovanie, Aquapark

V skratke

 • zľava na 4-dňový pobyt pre 1 osobu v Penzióne Skitour**+
 • v cene celodenný vstup do Aquacity Poprad
 • krásne prostredie Tatier s bohatými možnosťami na turistiku
 • po dohode zabezpečený odvoz a dovoz na vlakovú stanicu
 • zľava na skipas v stredisku Lopušná Dolina
 • pobyt je možné využiť aj cez príspevok na rekreáciu pre zamestnancov

Platnosť kupónu

do 31.03. 2020

Podmienky

 • pred zakúpením kupónov si preverte dostupnosť voľných termínov priamo v Penzióne Skitour, ktorý pobyt poskytuje
 • potrebná rezervácia ubytovania vopred e-mailom na skitour@skitour.sk alebo na tel. čísle +421 905 502 656
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu termínu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • check-in od 14:00 do 16:00, checkout do 10:00

Poskytovateľ

Penzión Skitour**+

Tatranská 186
059 52 Stará Lesná
+421 905 966 177

V cene každého kupónu za 64 € je pre 1 osobu zahrnuté:

 • ubytovanie pre 1 osobu na 3 noci
 • celodenný vstup Aquapacket do Aquacity v Poprade (len dospelá osoba)
 • 20% zľava na celodenný skipas v Lopušnej Doline pre 1 osobu
 • fľaša vína 
 • Wi-Fi
 • bezplatné parkovisko​

 

Príplatky za deti:

 • dieťa do 5 rokov bez nároku na služby: zdarma
 • dieťa do 14,99 rokov: 10 €/noc (platí sa na mieste)

 

Pre študentov a dôchodcov sú po registrácii zadarmo tatranské električky a vlaky (viac informácií na recepcii).

Pobyt je možné využiť aj cez príspevok na rekreáciu pre zamestnancov.

 

Doplatky:

 • možnosť doobjednať raňajky (rozšírené kontinentálne) na mieste: dospelá osoba 5 €/deň
 • miestny poplatok: 0,50 €/osoba/noc (povinné)

 

Penzión Skitour**+

Ubytovanie je zabezpečené v rodinnom penzióne Skitour v Starej Lesnej v 2-lôžkových izbách s možnosťou tretieho a štvrtého pevného lôžka (za poplatok). Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie.

V penzióne sa nachádzajú i tri kompletne zariadené kuchyne s chladničkami, mrazničkami, mikrovlnkou, elekt. čajníkmi, základným riadom a plynovými sporákmi.

K dispozícii je spoločenská miestnosť s TV/SAT, Wi-Fi, detský kútik, uzamknuté parkovisko, záhrada s podstrešeným grilom a krbom. Drevo a drevené uhlie je možné zabezpečiť za poplatok na mieste.

 

Aquacity Poprad

Užite si všetkých 13 bazénov a vyše 350 atrakcií, vonkajšie termálne bazény, Mayskú pyramídu, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s laser show, exkluzívne kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, krytý 50 m plavecký a detský bazén, parné sauny, tobogany, šmýkačky, detské ihriská, športoviská, animácie a súťaže po celý deň.

 

Lyžiarske stredisko Skichem Lopušná dolina

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km, južne od štátnej cesty E-18. Prístup do strediska je po asfaltovej ceste, odbočkovu vo Svite pri Mäsokombináte NORD SVIT. K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150 metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti.

 

Množstvo atrakcií v okolí:

Pozemná lanovka na Hrebienok, visutá lanovka na Skalnaté pleso, Spyder park Tatranská Kotlina, Bilíkova a Rainerova chata, Tatranské múzeum, Aquacity Poprad, termálne kúpalisko Vrbov, Belianska jaskyňa, bobová dráha v Tatranskej Lomnici, Spišská Sobota, Spišský hrad atď.

 

Tricklandia

Trickart je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie. Tie sú postavené na zobrazovaní predmetov akoby naozaj existovali, no v skutočnosti ide len o dvojrozmerné kresby. Aby ste v tejto hre uspeli, musíte zapojiť všetky svoje zmysly a nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Všetko je to o hlave. Náš mozog totiž často krát vyhodnocuje obrazy, ktoré vníma oko bez premýšľania o nich, čo vedie k senzorickým ilúziám. Jednoducho, na prvý pohľad máme pocit, že veci sú skutočné, až po premýšľaní o nich prídeme na to, že sa jedná len o trik. Trickartoví umelci sa snažia čo najviac ťa “oklamať” a ty budeš chcieť odhaliť čo najviac trikov. Je to vzrušujúce a zábavné pre všetkých!

 

Tatranský ľadový dóm

Tatranský dóm, jedinečný ľadový kostol s prvkami tatranskej histórie a prírody môžete nájsť na Hrebienku. Túto sezónu sa dóm nesie v honosnom štýle spišskej gotiky s krásnym skleneným oltárom. Tento raz sa stavitelia, 8 sochári a 7 pomocníci, pohrali s 90 tonami ľadu a premenili ho na chrám s jedinečnou atmosférou.

 

Denná/večerná sánkovačka - Hrebienok

Sánkovanie /pri vhodných podmienkach/ počas dňa alebo noci je obľúbenou atrakciou pre celé rodiny alebo skupiny kamarátov. Vyvezte sa pohodlne pozemnou lanovkou na Hrebienok a vychutnajte si jazdu po 2,5 km dlhej trati.

 

Chodník korunami stromov

Trasa o dĺžke viac ako 600 m Vás prevedie druhovo pestrým lesom, kde na Vás čakajú rôzne prekvapenia a poučenia. Úplne si Vás získa výhľad z 32 metrov vysokej veže, vďaka ktorému budete mať ako na dlani štíty Belianskych Tatier, unikátnu scenériu Pienin i malebné Zamagurie.