Ručne zbieraný ZELENÝ ČAJ z Vietnamu v 200 g balení

Ručne zbieraný ZELENÝ ČAJ z Vietnamu v 200 g balení
85x kúpené

Doprajte si nápoj pre dlhý a zdravý život!

Už starí Číňania pred tisíckami rokov poznali silu nápoja menom zelený čaj. Pomocou neho sa liečili mnohé choroby a predlžoval sa tak život jeho užívateľom. Nápoj zo zeleného čaju naviac uhasí smäd a jednoducho dobije vašu stratenú energiu. Nie nadarmo ho nazývajú aj nápojom pre dlhý a zdravý život. Ak ho chcete mať aj vy, pite zelený čaj každý deň.

 

Zelený čaj

V skratke

 • zľava na ručne zbieraný zelený čaj
 • jedno balenie obsahuje 200 g čaju
 • silný prírodný antioxidant, potvrdené liečivé účinky
 • balenie zodpovedá 8 baleniam v bežnom obchode

Platnosť kupónu

do 15.11. 2014

Podmienky

 • po obdržaní kupónu nie je potrebná dodatočná objednávka
 • tovar je zasielaný priebežne, najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 1,60€ sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Amelle s. r. o.

 
Generála M. R. Štefánika 391/10
911 01 Trenčín
 
Telefón:
0911 199 288
 

 

Hodnotenia zákazníkov

Amelle s.r.o.

Výborné

4,27 z 5 (15x)

93% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (14 / 15)

 • 5
  9
 • 4
  3
 • 3
  2
 • 2
 • 1
  1

 V cene kupónu za 2,39€ je zahrnuté:

 • 200 g balenie ručne zbieraného zeleného čaju

 

Balenie zodpovedá 8 baleniam v bežnom obchode.

Po obdržaní kupónu nie je potrebná dodatočná objednávka, tovar je zasielaný priebežne, najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 1,60€ sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny.

 

Balenie zelený čaj

Ručne zbieraný zelený čaj

Tajomstvo úspechu zeleného čaju

V prvom rade je to jeho zloženie - zelený čaj obsahuje veľké množstvo antioxidantov. Ďalším odhaleným tajomstvom úspechu tohto zázračného nápoja je spôsob spracovania čajových lístkov. Lístky zeleného čaju pochádzajú z rastliny Camellia sinesiss a ako jediné čajové lístky sa nespracuvávajú fermentáciou, ale parou. Preto si zachovajú bohaté množstvo zdraviu prospešných látok a pomáhajú skvalitňovať ľudský život.

Liečivé účinky

Zelený čaj je vhodné piť pri vysokom cholesterole, vysokom krvnom tlaku, reume či srdcovo-cievnych chorobách. Japonské štúdie potvrdili, že pitie zeleného čaju znižuje riziko vzniku rakoviny takmer o polovicu, najmä pokiaľ ide o rakovinu prsníka, hrdla, čriev, pankreasu či pečene. Výskumy ukázali tiež to, že zelený čaj má pozitívne účinky v boji proti zubnému kazu, lebo sa významným spôsobom podieľa na ničení baktérií v ústnej dutine. Vynikajúce účinky má aj jeho vplyv na ľudskú kožu. Pitie zeleného čaju znižuje riziko vzniku rakoviny kože a je prospešné aj pri liečení kožných chorôb, zápalov či iných civilizačných ochorení.

Zelený čaj

Jedna šálka nestačí

Odborníci na výživu ako aj lekári odporúčajú každodenné pitie zeleného čaju, najlepšie 4 - 5 šálok denne. Aby mal zelený čaj aj svoj pozitívny účinok, je potrebné piť ho pravidelne. Známe sú nielen jeho liečivé účinky, ale aj vplyv na krásu či celkovú pohodu a kondíciu človeka. Priaznivo vplýva na pleť, zabraňuje poteniu a uhasí smäd najmä v letných horúčavách. Jednoducho dobije vašu stratenú energiu, preto sa odporúča piť aj počas nočných služieb. Jediným negatívom zeleného čaju je, že v niektorých prípadoch môže spôsobiť nespavosť, prípadne znížiť kvalitu spánku, nakoľko obsahuje kofeín. Ak teda máte zo zaspávaním problém, doprajte si menej ako päť šálok denne. Inak je tento nápoj úplne neškodný a dopriať si ho môže ktokoľvek v akomkoľvek veku.