Extrakt zo zelenej kávy v tabletách

Extrakt zo zelenej kávy v tabletách

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 11,49 do 18,79

7x kúpené

Keď telo volá po detoxe

Zabojujte proti jarnej únave výživovým doplnkom zo zelenej kávy! Okrem prinavrátenia stratenej vitality vám pomôže aj v boji proti rôznym baktériám, vírusom a mykóze a oceníte ho aj vtedy, keď potrebuje čo-to zhodiť na nadchádzajúcu plavkovú sezónu.

 

V skratke

 • zľava na výživový doplnok - extrakt zo zelenej kávy
 • na výber tri druhy zelenej kávy v tabletách
 • antioxidančný účinok
 • pôsobí proti baktériám, vírusom a mykóze
 • podporuje chudnutie

Platnosť kupónu

do 15.05. 2015

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je nutné vykonať dodatočnú objednávku cez e-shop pre Green coffee bean EXTRAKT 5000 mg - 120 tabliet, pre Green coffee bean DELUXE 6000 mg - 60 tabliet a pre Green coffee bean DELUXE 6000 mg - 120 tabliet. Zvoľte želaný počet kusov, kliknite na "Kúpiť". Do kolónky "Pripojiť poznámku" vpíšte číslo a heslo voucheru, zvoľte spôsob dopravy "Slovenská pošta - poštovné v cene voucheru", spôsob platby "již uhrazeno v ceně voucheru", vyplňte dodacie údaje a kliknite na "Odoslať objednávku".
 • poštovné a balné v rámci SR 2 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 10 kupónov
 • tovar vám bude doručený do 14 pracovných dní od vytvorenia objednávky cez e-shop
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 11,49 € je zahrnuté:

 • Green coffee bean EXTRAKT 5000 mg - 120 tabliet

 

V cene kupónu za 12,59 € je zahrnuté:

 • Green coffee bean DELUXE 6000 mg - 60 tabliet

 

V cene kupónu za 18,79 € je zahrnuté:

 • Green coffee bean DELUXE 6000 mg - 120 tabliet

 

Green Coffee Bean extrakt je bohatý na chlorogenové kyseliny, ktoré nemožno nájsť v zrnách praženej kávy, pretože priemyselný proces praženia tieto aktívne komponenty zničí. Extrakt obsahuje tiež kyselinu kávovú, veľmi dobre známu pre jej antioxidačný účinok a tiež pôsobí aj proti baktériám, vírusom a mykóze.

CGA je nielen silným antioxidantom, ale v takto vysokej dávke sa už priaznivo podieľa aj na metabolizme cukrov. Pôsobenie chlorogenovej kyseliny je založené predovšetkým na obmedzení vstrebávania cukrov v tráviacom trakte, vďaka čomu telo začína siahať do svojich zásob. Chlorogenová kyselina povzbudzuje metabolizmus v pečeni, ktoré spaľujú väčšie množstvo tuku. Dá sa povedať, že tablety na chudnutie obsahujúce výťažok zo zelenej kávy využívajú dvojitý mechanizmus chudnutia, pretože podporujú stratu tukového tkaniva a znemožňujú aj jeho vstrebávanie.

Dávkovanie: dospelí 2-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.


Upozornenie: prípravok je nevhodný pre deti do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby so srdcovými alebo cievnymi chorobami v pokročilom štádiu, s vysokým krvným tlakom a osoby trpiace na diabetes typu 1.

 

Zloženie produktu a viac informácií sa dozviete na web stránke pre Green coffee bean EXTRAKT 5000 mg - 120 tabliet, pre Green coffee bean DELUXE 6000 mg - 60 tabliet a pre Green coffee bean DELUXE 6000 mg - 120 tabliet.