Zaujímavé knihy od slovenských i zahraničných autorov - na výber 8 titulov

Zaujímavé knihy od slovenských i zahraničných autorov - na výber 8 titulov

Táto ponuka má 8 variantov.

22x kúpené
Artemis Fowl - Opalin (Eoin Colfer) 75%
Hra s bábikami (Čierny Peter) 80%
V pazúroch moci (Barbara Cisková) 65%
Biznis po slovensky (Drahoš Mihálek) 57%
Čas anjelov - Piesne Serafov - Anjelská séria 1. diel (Anna Riceová) 64%
Čas lásky a zla - Anjelská séria 2. diel (Anna Riceová) 64%
Čo videl pes a iné dobrodružstvá (Malcolm Gladwell) 67%
Modrooký diabol (Lisa Kleypas) 58%

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Ponorte sa do sveta príbehov!

K chladným mesiacom patrí okrem šálky teplého čaju aj dobrá a pútavá knižka! Ak zrovna nemáte čo čítať, vyberte si z našej ponuky 8 zaujímavých titulov od domácich i zahraničných spisovateľov, z ktorých si vyberú ženy, muži i deti.

V skratke

  • zľava na 8 zaujímavých kníh
  • knihy pre ženy, mužov i deti
  • na výber Artemis Fowl - Opalin podvod, Hra s bábikami, V pazúroch moci, Biznis po slovensky, Čas anjelov - Piesne Serafov, Čas lásky a zla, Čo videl pes a iné dobrodružstvá alebo Modrooký diabol
  • možnosť osobného odberu v Topoľčanoch alebo Nitre
  • tip na darček

Platnosť kupónu

do 27.02. 2016

Podmienky

Poskytovateľ

Kniha.sk

 
Telefón
+421 911 343 023


kniha@kniha.sk
www.kniha.sk

Adresy pre osobný odber:

Kniha v Topolčanoch:
Obchodná 3876/12
955 01 Topoľčany
 
Otváracie hodiny:
Po-Pia: 7:00 - 20:00 hod.
So: 7:30 - 12:30 hod.
Ne: 15:00 - 20:00 hod.
 
Pobočka Zlatá Kniha Nitra:
Štefánikova 22
949 01 Nitra
 
Otváracie hodiny:
Po-Pia: 9:00 - 17:00 hod.
So: 9:00 - 13:00 hod.

Artemis Fowl - Opalin podvod (Eoin Colfer)

Kriminálny génius Artemis Fowl sa vracia... a s ním aj jeho skvelá a nebezpečná protivníčka Opal Koboiová. Artemis sa spočiatku vôbec nepamätá na svet škriatkov a vracia sa na svoje nezákonné chodníčky. V Mníchove sa chystá ukradnúť slávnu impresionistickú maľbu z Medzinárodnej banky. Nevie, že jeho stará nepriateľka Opal utiekla z väzenia - a na svojom mieste zanechala klon. Teraz pripravuje pomstu všetkým, ktorí jej ublížili, vrátane Artemisa.

 

Hra s bábikami (Čierny Peter)

Román Hra s bábikami sa odohráva zväčša v bartislavskom Istropolise, kde práve uvádzajú slávny muzikál. Režisér Jakabovič sa s celým súborom teší z úspechu,až kým nezačnú miznúť atraktívne účinkujúce. Spočiatku to vedenie pripisuje mladosti a nezodpovednosti herečiek, vybratých v konkurzoch, až kým vo Viedni nevytiahnu z Dunaja telo mladej ženy.

 

V pazúroch moci (Barbara Cisková)

Prvý slovenský politický triler . Hrdina románu Dávid nachádza svoju životnú lásku Petru i nové zamestnanie, atraktívnu prácu v administratíve politickej strany. Blížia sa parlamentné voľby, rozbieha sa predvolebná kampaň a strany bojujú o hlas voliča. Dávid v prostredí politickej strany spoznáva politikov, ktorí navonok pôsobia bezprostredne a priateľsky. Preto nemá dôvod pochybovať o ich ľudských kvalitách, hoci vie, že politikom neraz ide len o moc a na ceste k nej nie vždy používajú korektné prostriedky. Nešťastná náhoda a nepríjemná osobná skúsenosť mu však odkryjú oči a musí vyriešiť dilemu: poslúchnuť hlas svedomia, alebo dať prednosť sľubne sa vyvíjajúcej kariére politika?

 

Biznis po slovensky (Drahoš Mihálek)

Román nastavuje zrkadlo spoločensko-politickým pomerom na Slovensku v deväťdesiatych rokoch a je pokusom o určitú autorskú sebareflexiu. Autor cez svoje zážitky približuje pomery po zamatovej revolúcii dnešným mladým ľuďom a robí to vtipnou, odľahčenou formou, čitateľsky pútavo. 

 

Čas anjelov - Piesne Serafov - Anjelská séria 1. diel (Anna Riceová)

Toby O’Dare pracuje ako nájomný vrah známy pod menom Lucky Fox. Pri plnení jednej zákazky sa mu zjaví anjel Malachiáš. Ten mu vysvetlí, že by mal skúsiť konať dobro, nie zlo. Vezme ho zo súčasnosti do iného času. Objavia sa v stredovekom Anglicku, kde práve prenasledujú Židov, a on dostane za úlohu zachrániť jednu rodinu. Vďaka svojim schopnostiam, aj citu, ktorý v ňom – napriek práci, akou sa živil – nezanikol, sa na tú úlohu dá. Čo všetko bude musieť vykonať? 

 

Čas lásky a zla - Anjelská séria 2. diel (Anna Riceová)

Tentoraz nás autorka zavedie do Ríma 15. storočia, z čias Michelangela a Raffaela, Svätej inkvizície a pápeža Leva X., druhorodeného syna z rodu Mediciovcov, prihovárajúceho sa k národu z pápežského stolca... Do tohto obdobia privedie anjel Malkiáš Tobyho O´Dara, bývalého nájomného vraha, ktorý v úsilí o návrat k Bohu pomáha riešiť zločiny minulosti. V napínavom príbehu sa Toby ocitá v nebezpečných situáciách, no v myšlienkach vracia do svojej minulosti a v hlbokých zamysleniach dospieva k lepšiemu pochopeniu temných a dobrých síl, zloby a nehy. V nádeji na odpustenie verí, že jedného dňa sa spojí so svojou láskou a synom a bude spolu s nimi žiť každodenný život.

 

Čo videl pes a iné dobrodružstvá (Malcolm Gladwell)

Prečo sa niektorí ľudia zaseknú a iní spanikária? Prečo máme veľa druhov horčice, ale kečup zostal rovnaký? Čo nás učia futbaloví hráči o zamestnávaní učiteľov? Ako nám farba na vlasy rozpovie históriu dvadsiateho storočia? Kniha Čo videl pes ponúka výber toho najlepšieho z publicistickej tvorby Malcolma Gladwella, ktorého označujú za najoriginálnejšieho amerického novinára. Všetkých devätnásť esejí sa prvý raz objavilo na stránkach časopisu New Yorker. Dokumentujú veselého ducha a neutíchajúcu zvedavosť, ktoré z autora urobili bystrého skúmateľa skrytej výnimočnosti. 

 

Modrooký diabol (Lisa Kleypas) 

Krásna Haven, dcéra z bohatej naftárskej rodiny, sa zaľúbi do kolegu z univerzity. Napriek otcovej vôli sa zaňho vydá, ale Nick sa postupne ukáže ako surový, tyranský manžel – manželku po všetkých stránkach utláča, až sa napokon uchýli k surovému násiliu. Haven sa spozná s Hardym, „modrookým diablom“, ktorý nepatrí do jej spoločenskej vrstvy, no jej rodina je opäť proti nemu, hoci Hardy sa vypracoval na bohatého naftára. Dá si tentoraz Haven pozor a nebude konať v rozpore s rodinnými radami?