Poznávací zájazd do ZOO Zlín s návštevou zámku Lešná - výborný tip pre vaše ratolesti na Deň detí

Poznávací zájazd do ZOO Zlín s návštevou zámku Lešná - výborný tip pre vaše ratolesti na Deň detí
2x kúpené

Celá planéta ako na dlani len kúsok od hraníc

Chceli by ste sa pozrieť do Austrálie, Afriky či dažďového pralesa v Južnej Amerike? To všetko a mnoho ďalších kútov sveta môžete vidieť len kúsok od Slovenska v ZOO v Zlíne. Ide o jednu z najkrajších zoologických záhrad v Česku. Je špecifická nielen členením jednotlivých druhov zvierat podľa svetadielov, ale aj niektorými výbehmi, ktoré sú priechodné. Bez obáv tak môžete vstúpiť do kráľovstva klokanov a pozrieť sa na ne celkom z blízka či vkročiť do divokého dažďového pralesa v tropickej hale Yucatán. Okrem toho budete mať možnosť prezrieť si aj najmladší zámok na území našich západných susedov – zámok Lešná. Pripravte si bezchybnú rodinnú sobotu plnú zážitkov a krásnych spomienok.

1 osoba 1 deň Autobusom Centrum mesta, Sprievodca

V skratke

 • jednodňový zájazd do ZOO Zlín s možnosťou návštevy zámku Lešná pre 1 osobu
 • preprava luxusným vozidlom značky Mercedes  
 • technický sprievodca počas zájazdu
 • nástupné miesto v Bratislave
 • skvelý tip na výlet pre vaše deti

 

 

Platnosť kupónu

do 3.06. 2017

Podmienky

 • potrebná rezervácia cez e-mail: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu)
 • prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900
 • pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom
 • nástupné miesto: Bratislava

Termíny

 • Momentálne nie sú dostupné žiadne nadchádzajúce termíny.

Zobraziť predchádzajúce termíny »

Poskytovateľ

V cene kupónu za 18,50 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • doprava luxusným autobusom Mercedes
 • technický sprievodca počas zájazdu

 

Termín zájazdu: 

 • 03.06. 2017

 

Nástupné miesto: Bratislava

 

V cene nie je zahrnuté:

 • vstupné do ZOO Zlín: dospelý: 130 CZK (cca 4,80 €), študenti a dôchodcovia: 110 CZK (cca 4,05 €), deti 3-15 rokov: 80 CZK (cca 2,95 €), dieťa do 3 rokov zadarmo
 • rodinné vstupné do ZOO: 400 CZK (cca 14,80 €) / 2 dospelí a max. 2 deti (3-15 rokov), 470 CZK (cca 17,37 €) / 2 dospelí a max. 3 deti (3-15 rokov)
 • vstupné do zámku Lešná: dospelý: 50 CZK (cca 1,85 €),  študenti a dôchodcovia: 40 CZK (cca 1,48 €), deti 3-15 rokov: 30 CZK (cca 1,10 €), dieťa do 3 rokov: zadarmo
 • možnosť zakúpenia obojsmernej miestenky v autobuse v cene: 5 € / osoba – umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu)
 • odporúčame: poistenie liečebných nákladov v zahraničí – CK ponúka uzatvorenie poistenia prostredníctvom poisťovne Union v hodnote: 1,40 €/dospelá osoba, príp. zabezpečenie poistenia individuálne

Platba v eurách je možná pri vstupenkách do ZOO, na zámok Lešná, v predajni suvenírov a vo vybraných reštauráciách. Možnosť platby iba bankovkami v hodnote 5, 10 a 20 výška prijatej bankovky môže dosiahnuť maximálne dvojnásobku platenej čiastky. Výdavok je v českých korunách.

 

ZOO A ZÁMOK ZLÍN

ZOO a zámok Zlín – Lešná sa rozkladá na ploche 52 ha a nájdete tu vyše 210 druhov zvierat z celého sveta. Zvieratá sú rozdelené  podľa svetadielov. Začíname Južnou Amerikou s Amazóniou, cez Austráliu, Áziu, Afriku až k Európe. Uvidíte tu okrem iných slony, nosorožce, žirafy, gibonov, zebry, klokany, tučniaky, tulene, gorily, samozrejme aj vtáctvo je zastúpené početnými druhmi a ešte veľa mnoho iných zaujímavých zvierat.

ZOO nám ponúka aj  novovybudovanú tropická halu Yucatan s pravou atmosférou tropického pralesa, kde môžete obdivovať okrem fauny a flóry aj civilizáciu starých Mayov. Mnohí sú názoru, že ZOO Zlín patrí k najkrajším miestam na Morave. Celú scenériu dopĺňa zámocký park s množstvom vzácnych drevín, kvetmi, jazierkami, vodotryskmi a vodopádmi, kde kraľuje zámok Lešná.

Pre detských návštevníkov je pripravené detské ihrisko s rôznymi atrakciami vrátane lanového centra alebo trampolíny. Ďalej je tu možnosť zvezenie na ťave alebo poníkovi. V ZOO a zámok Zlín – Lešná tiež nechýba vláčik. V areáli ZOO návštevník nájde päť štýlových reštaurácií.

Hoci zámok patrí k najmladším na území ČR – určite stojí za to pozrieť si ho. Za 45 minút si v interiéroch  obzriete vykladaný nábytok, skvostné drevené obloženie stien, kazetové stropy. Súčasťou je aj zbierka predmetov z celého sveta. Za zmienku stoja určite práce zo slonoviny, ebenu ale tiež egyptské a antické vykopávky. Na zámku prebiehajú aj svadobné obrady.