Pobyt na Titanicu v Antalyi - letecký zájazd do Turecka s ubytovaním v 5* hoteli Titanic Lara Beach s all inclusive. V ponuke i termín počas Veľkej noci

6x kúpené

Privítajte jar nevšedne - na dovolenke v Turecku

Horšia správa pre túto Veľkú noc je, že klasickú šibačku budete musieť vynechať. Tá lepšia je, že kúpačky si užijete habadej. A nie len tak hocijakej, ale luxusnej, priamo na pláži pri Stredozemnom mori. Prežite tohtoročné sviatky jari naozaj štýlovo - priamo v luxusnom päťhviezdičkovom rezorte Titanic Lara Beach v Turecku. Stačí len nasadnúť do lietadla a ani sa nenazdáte, a ste na mieste. Čaká vás ideálny mix slnečného oddychu pri mori aj poznávacích výletov po Lýkijskom pobreží. V cene balíčka je all inclusive aj neobmedzený vstup do SPA centra. To všetko navyše v období, kedy u nás bude z kopcov zliezať posledný sneh. Darujte si špeciálny darček a vyberte sa na tohtoročnú dovolenku v predstihu! 

1 osoba 8 dní All-inclusive Hotel Letecky 5* Sprievodca, WiFi, Klimatizácia, Wellness, More, Pre rodiny, Športové vybavenie, Terasa, Poistenie, Detské ihrisko, Masáže, Požičanie šport. potrieb, Požičovňa áut, Bazén, Sauna, Vírivka Dospelá osoba

V skratke

 • zľava na 8-dňový letecký zájazd pre 1 osobu do hotela Titanic Lara Beach 5*
 • stravovanie ALL INCLUSIVE formou bufetu
 • hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži Lara
 • SPA centrum s vírivkou, saunu, tureckými kúpeľami a bazénmi
 • vhodné pre rodiny s deťmi
 • zaujímavé výlety po okolí

Platnosť kupónu

do 19.04. 2017

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu na zájazd sa informujte o aktuálnej obsadenosti termínu v cestovnej kancelárii
 • po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď do cestovnej kancelárie, maximálne do 14 dní pred plánovaným odletom a rezervovať si zájazd na tel. č.: 0948 107 696 alebo mailom na ck@eko-travel.sk
 • termín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu

Poskytovateľ

EKO-TRAVEL, s.r.o.

Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina
 
telefón:
0948 107 696
 

V cene kupónu za 359 € je zahrnuté:

 • letecká preprava z Viedne do Antalye a späť
 • 20 kg odbavená batožina a do 5 kg príručná batožina 
 • transfer z letiska do hotela a späť 
 • uvítací nápoj
 • 5 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v luxusnom 5* hoteli Titanic Beach Resort s All Inclusive
 • využívanie SPA centra ( služby na objednávku sú za poplatok )
 • výlet po Lýkijskom pobreží vrátane vstupných poplatkov
 • plná penzia počas výletov
 • 1 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v 4* hoteli v oblasti Fethiye
 • 1 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v 4* hoteli v oblasti Denizli
 • preprava v moderných a pohodlných klimatizovaných autobusoch počas výletov
 • kvalifikovaný český alebo slovenský sprievodca
 • zákonné poistenie CK proti insolventnosti

 

Termíny:

 • 29.03.2017 - 05.04.2017
 • 05.04.2017 - 12.04.2017
 • 12.04.2017 - 19.04.2017

 

V cene nie je zahrnuté:

 • príplatok za 1-lôžkovú izbu: 129 € / osoba / celý pobyt                                                                                                                                                
 • všetky letiskové, palivové a bezpečnostné poplatky 139 € / osoba
 • cestovné poistenie 16,50 € / osoba / celý pobyt

 

Titanic Beach Resort*****

Ide o hotel luxusnej triedy, ktorý je postavený v podobe výletnej lode Titanica a nachádza sa 12 km od Antalye priamo na piesočnatej pláži Lara. K vybaveniu patrí priestranná vstupná hala s palmami, recepcia, lobby bar, 5 panoramatických výťahov, hlavná reštaurácia, 7 à la carte reštaurácii (za poplatok), rôzne bary, cukráreň, obchody (šperky, butik, kožené výrobky, suveníry), kaderníctvo. Okrem toho hotel ponúka bazény, tobogány, SPA centrum, animácie a detský klub (4-12 rokov). Môžete tiež využiť aj wellness a športové zariadenia, krytý vyhrievaný bazén, fitness centrum, turecké kúpele, saunu alebo vírivku.

Všetky izby majú vlastnú sprchu, WC, sušič vlasov, telefón, TV, minibar, trezor, klimatizáciu/kúrenie a balkón alebo terasu.

 

All inclusive zahŕňa:

Strava pozostáva z raňajok, neskorých raňajok, obedu a večere formou bufetu, občerstvenia (od 12:30 do 15:00), popoludňajšieho čaju/kávy a zákusku (od 15:30 do 16:30), polnočného občerstvenia (od 23:00 do 24:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (od 10:00 do 2:00). Minibar je dopĺňaný denne vodou a nealkoholickými nápojmi.

 

1. deň: Prílet do Antalye

Odlet z Viedne. Po prílete do Antalye vás na letisku privíta slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca, ktorý vám zabezpečí transfer do hotela a ubytuje vás v 5* hoteli Titanic Beach Resort v stredisku Lara.

2. deň: Info stretnutie

Na privítacom koktaili sa dozviete podrobné informácie o hoteli, okolitom prostredí a o programe počas nasledujúcich dní. Môžete využiť služby hotela a v popoludňajších hodinách podnikneme spoločne krátky výlet po okolí.

3. deň: Antalya – Myra – Kas- Fethiye

Dnes vás čaká výlet po Lýkijskom pobreží.

Po ceste z Antalye navštívite dielňu na výrobu šperkov, kde sa budete mať možnosť pokochať výrobou ale i možnou kúpov výrobkov. Ďalej bude vaša cesta pokračovať do antického mesta Myra, dnešného Demre. V tomto pútnickom meste sa narodil svätý Mikuláš a k jeho najpôsobivejším pamiatkam patrí Kostol sv. Mikuláša a skalné hroby. Po obede naša cesta pokračuje cez malebné prístavné mestečko Kas, klasické stredomorské mestečko s charakteristickou architektúrou a tradičným rybárskym prístavom (pôvodne antické mesto Antiphellos). Po foto prestávke budete pokračovať do malého pobrežného mesta Fethiye, ktorého skalné hrobky a rímske divadlo svedčí o jeho pohnutej minulosti. Ubytovanie v oblasti Fethiye v 4 * hoteli Ocean Blue.
 

4. deň: Lagúna Dalyan - korytnačky Caretta Caretta / Tavas-Denizli

Dnešný deň začne začneme fakultatívnou plavbou loďou z rybárskeho mestečka Dalyan, ktorým prechádza rieka Dalyan a ktorá zároveň spája jazero Koycegiz s Egejským morom na jednu z najznámejších pláži Iztuzu. Táto pláž je nazývaná aj plážou korytnačiek, keďže sa na nej vyskytujú vzácne morské korytnačky Caretty obyčajnej. Obed vrátane výletu. Ďalej pokračujete do mesta Denizli, kde sa ubytujete v kúpeľnom hoteli Tripolis.

5. deň: Denizli - Antalya

Dnes po raňajkách vás čaká spiatočná cesta cez pohorie do Antalye, kde po príchode na vás čaká prehliadka historického centra mesta a prístavu, na záver sa zúčastnite módnej prehliadky kožených výrobkov, kde sa môžete pokochať krásnymi výrobkami a v prípade záujmu si i niečo kúpiť. V podvečerných hodinách návrat do luxusného 5* hotela Titanic Beach Resort v stredisku Lara.

 6. a 7. deň: Individuálne voľno

Tieto dny môžete stráviť podľa vašich predstáv. Treba si dopriať oddych, načerpať nové sily a zregenerovať telo i ducha. V hoteli máte k dispozícii vnútorné bazény, vyhrievaný vonkajší bazén a wellness.

 8. deň: Návrat domov

V deň odletu vás na letisko odvezie autobus, rozlúči sa s vami váš delegát a následne vás čaká spiatočný let do Viedne. 

* Zmeny hotelov alebo programu nie sú plánované, ale zostávajú vyhradené. Neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o obstaraní zájazdu sú Všeobecné a zmluvné podmienky CK EKO-TRAVEL, s. r. o., ktorý je uvedený na webovej stránke www.eko-travel.eu

 

Tipy na výlety: